Vše na správném místě: Volné skladovací prostory v Českých Budějovicích

Hledáte volné skladové prostory a spolehlivého logistického partnera? DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Českých Budějovicích.

Jako spolehlivý logistický partner optimalizujeme celý logistický proces vaší společnosti a nabízíme vám vysokou úroveň kvality a funkčnosti. Základem je naše mezinárodní přepravní a skladová síť a široká nabídka flexibilních služeb s přidanou hodnotou. Naše moderní IT systémy zajišťují efektivní interakci.

Vyvíjíme skladové koncepty, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním průmyslovým potřebám, a nakládáme s vašimi produkty v souladu s právními předpisy.

Jsme tu pro vás na nejdůležitějších nákupních i prodejních trzích. Využijte jedinečné know-how našich odborníků, naše komplexní portfolio služeb a získejte spolehlivé logistické řešení.

Od 1. 3. 2022 nabízíme logistické služby v nových prostorách pobočky DACHSER v Českých Budějovicích. Jedná se o služby skladování, skladový management, správu položek, inventury, projektové poradenství a širokou nabídku služeb s přidanou hodnotou. Dále nabízíme procurement logistics a kompletní distribuční logistiku. K dispozici je až 7 000 paletových míst.

Naši odborníci vám rádi poskytnou další informace: martina.pisova@dachser.com a petr.svozilek@dachser.com .

Kontakt Lenka Demlova