Kariéra Mediaroom

DACHSER Cargoplus a DACHSER Cargoplus Food: Vaši partneři pro přepravu zboží v státech SNS

Pro zásilky do/ze států SNS se můžete spolehnout na vysoké standardy kvality a bezpečnosti DACHSER Cargoplus a DACHSER Cargoplus Food.  Naši zkušení specialisté znají své trhy, jsou obeznámeni se specifickými předpisy a komunikují s odpovědnými orgány (například celní správou) a také poskytovateli služeb v místním jazyce. Dobře nastavené a prověřené procesy umožňují spolehlivost a vysokou kvalitu doručení.

Vysoká úroveň právního zabezpečení během manipulace a realizace zásilky

Naše rozsáhlé znalosti zaručují bezpečnost vašich zásilek. Specialisté z DACHSER Cargoplus a DACHSER Cargoplus Food dokáží předem provést objektivní vyhodnocení rizik vaší přepravy a na základě této analýzy přizpůsobit procesy a postupy daným okolnostem. Důkladnou kontrolou procesů předcházejí naši specialisté problémům již v rané fázi.

Naši vlastní celní deklaranti zaručují, že vaše zásilky jsou vyřízeny bez potíží. Kromě toho vám můžeme poradit s vývozní dokumentací a také se všemi otázkami týkajícími se balení či zabezpečení nákladu. Naše komplexní logistické služby zahrnují důležité moduly, jako například těsné propojení se sítí DACHSER European Logistics a sítí European Food Network, stejně jako napojení na mezinárodní leteckou a námořní síť či naše vlastní skladové kapacity v Moskvě, Petrohradě a Nižním Novgorodě.

Naše cílové oblasti v Rusku zahrnují Moskvu, Petrohrad, Nižnij Novgorod, Kaliningrad a přístavní město Novorossijsk. Rovněž organizujeme přepravu zásilek v Bělorusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, Arménii, Ázerbájdžánu, Moldávii, Uzbekistánu, Gruzii, Turkmenistánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu a Mongolsku.

Pro vaše zásilky do SNS nabízíme

  • Dokládky a celovozové náklady s DACHSER Cargoplus a celovozové náklady s DACHSER Cargoplus Food do všech regionů SNS   
  • Zásilky sběrné služby do Moskvy, Petrohradu, Kyjeva a Minsku každý týden s DACHSER Cargoplus   
  • Přímé linky pro maximální bezpečnost přepravy   
  • Znalost lokálních trhů - naši odborníci v SNS znají trhy a mluví místními jazyky   
  • Vysoká úroveň odborných znalostí - naši zaměstnanci jsou schopni objasnit složité otázky podnikání v Rusku a předem posoudit procesy a rizika  
  • Bezpečné účetnictví a manipulace s dokumenty