DACHSER v Ostravě se přestěhuje do nových prostor

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic podepsal smlouvu o výstavbě logistického centra na míru s developerskou společností CTP Invest. Ta pro DACHSER postaví v parku CTPark Ostrava v Hrabové novou skladovou a administrativní budovu o celkové rozloze 3 900 m2.

Pobočka DACHSER Ostrava se nachází v rychle se rozvíjejícím regionu, který přitahuje průmyslové investice a DACHSER zde má svou pobočku již od roku 2005.

Naši zákazníci v tomto regionu rostou a posilují a my jsme rádi, že zároveň s nimi rosteme i my. Nové prostory nám dají větší flexibilitu a prostor pro optimalizaci našich procesů a umožní i další expanzi v budoucnu. 

Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic

Nové prostory pobočky DACHSER Ostrava by měly být připravené k předání 1. července tohoto roku a mají umožnit vytvoření přibližně dvaceti nových pracovních míst.

Nová hala

Nová logistická hala, která nabídne přes 3 200 m2 skladové plochy a až tři tisíce paletových míst bude kromě jiného vybavená vyhrazeným místem pro krátkodobé skladování nebezpečných zásilek a osazena patnácti nakládacími rampami. Moderní kancelářské prostory budou mít rozlohu 450 m2.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás