Kariéra Mediaroom

DACHSER Česká republika

Vítejte na webových stránkách společnosti DACHSER Česká republika.

Track & Trace
eLogistics

DACHSER News

Novinky 21.09.2020
DACHSER rozšiřuje svoji nabídku charterových letů mezi Evropou a Asií

Na začátku září rozšířil DACHSER Air & Sea Logistics svoji prémiovou nabídku charterů o spojení na trase Hong Kong – Frankfurt. Divize pozemních přeprav DACHSER European Logistics pak distribuuje zboží z Frankfurtu nad Mohanem po celé Evropě prostřednictvím husté logistické sítě. Pevné přepravní časy, spolehlivé plánování a vysoký standard kvality jsou charakteristickými vlastnostmi tohoto integrovaného přepravního řešení.

Tiskové zprávy 17.09.2020
DACHSER se stal strategickým logistickým partnerem skupiny Euro Craft

Mezinárodní logistický provider DACHSER se stal preferovaným logistickým partnerem společnosti Euro Craft, přední evropské nákupní skupiny pro odborné markety pro stavbu a průmysl s více než 2 250 pobočkami v celé Evropě. Díky svému globálnímu řešení DIY-Logistics nabízí DACHSER přes 20 let zkušeností v uspokojování speciálních logistických požadavků odborných prodejen, DIY marketů a zahradních center.

Market Information 15.09.2020
edi – komunikační platforma pro rychlé a bezpečné zpracování hromadných dat

Když se analogové procesy setkávají s digitálním světem, vytváří se inteligentní logistika.

Market Information 08.09.2020
Optimalizujte své logistické procesy s DACHSER IT systémy

Když se analogové procesy setkávají s digitálním světem, vytváří se inteligentní logistika.

Market Information 01.09.2020
Brexit aktuálně: Co byste měli vědět

Společnost DACHSER by vás ráda informovala o aktuálním vývoji týkajícím se vystoupení Spojeného království z EU, protože předpokládáme, že to může být pro vaši společnost důležité.

Tiskové zprávy 01.09.2020
DACHSER investuje do automatizace na první a poslední míli

Mezinárodní logistický provider DACHSER spustil celoevropský projekt pro optimalizaci přeprav na první a poslední míli. Po pilotním testování na vybraných pobočkách byla v celé Evropě zahájena první fáze projektu, ve které jsou zaváděny nové mobilní terminály pro řidiče na rozvozových linkách. Jen v České republice činí investice do těchto terminálů téměř šest milionů korun.

Market Information 31.08.2020
Palivový příplatek 09/2020

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc září 2020 palivový příplatek ve výši 7 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Postup výpočtu palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

Novinky 12.08.2020
DACHSER spustil charterové lety do/z USA s týdenní frekvencí

Od konce července provozuje mezinárodní logistický provider DACHSER  letecké spojení FrankfurtChicago v rámci svého rozšířeného programu prémiových charterových letů. Tento transatlantický rotační cyklus bude DACHSER zajišťovat každý víkend. Zákazníci společnosti tak mohou těžit z pevných přepravních časů a lepšího plánování kapacity i cen.

Market Information 29.07.2020
Palivový příplatek 08/2020

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc srpen 2020 palivový příplatek ve výši 6 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Postup výpočtu palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

Market Information 24.07.2020
DACHSER posiluje svoji přítomnost na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem

Od 1. července 2020 DACHSER posílil spolupráci mezi obchodními oblastmi Air & Sea Logistics a European Logistics a nyní na letišti ve Frankfurtu nad Mohanem sdružuje importní zásilky letecké nákladní dopravy pro Německo a další evropské země.

Jakmile zboží dorazí na letiště ve Frankfurtu a je přijato do skladu, je převedeno přímo do evropské logistické sítě společnosti DACHSER, která má na letišti svou pobočku. Díky vlastní síti jsou zásilky dodávány z Frankfurtu po celé Evropě a DACHSER svým zákazníkům nabízí jednotné a spolehlivé řešení z místa odjezdu ze zámoří až po doručení v celé Evropě. Nyní je také možné zákazníkům nabídnout komplexní sledování jejich zásilek prostřednictvím aplikace eLogistics.

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se prosím na svou kontaktní osobu na pobočce společnosti DACHSER.

Nejnovější zprávy týkající se koronaviru

Všechny zprávy a novinky týkající se koronaviru.

Použijte náš odkaz a zjistěte vše o opatřeních ve společnosti DACHSER. Budeme vás také informovat o možných dopadech na naše provozní činnosti.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2019):

3085333000
Roční obrat (CZK)
8
Počet poboček
1117600
Počet zásilek
Více