Kariéra Mediaroom

Vítejte na našem webu!

Na těchto stránkách najdete vše o našich službách a nejnovější zprávy o společnosti.

Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

DACHSER News

08.09.2022
DACHSER uvede do provozu své první nákladní vozy na vodík

Logistický provider DACHSER uvede příští rok na silnice v německém Magdeburgu 27tunové nákladní vozidlo Hyundai Xcient. Toto bezemisní vozidlo bude používáno pro regionální distribuci i pro pravidelné noční přepravy do Berlína. Další nákladní vozidlo na vodíkové palivové články – 19tunový Enginius Bluepower – začne realizovat dodávky pro DACHSER do centra Hamburku v polovině roku 2023.

01.09.2022
Branch Managerem pobočky DACHSER v Hradci Králové byl jmenován Ondřej Dvořák

DACHSER Czech Republic má nového vedoucího pobočky v Hradci Králové – na pozici Branch Managera byl 1. července 2022 jmenován Ondřej Dvořák. Ve vedení královéhradecké pobočky zúročí své patnáctileté působení ve společnosti. Jeho úkolem bude upevňování pozice společnosti DACHSER v regionu a další rozvoj pobočky.

26.08.2022
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 09/2022

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc září 2022 palivový příplatek ve výši 23 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

 

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of September 2022 at 23 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

03.08.2022
DACHSER nabízí volné skladové prostory v Týništi nad Orlicí

Hledáte volné skladové prostory a spolehlivého logistického partnera? DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Týništi nad Orlicí nedaleko Hradce Králové. K dispozici je od 1. 9. 2022 až 10 000 volných paletových míst.

02.08.2022
Nová řešení pro novou dobu

Edoardo Podestà (nar. 1962) se od října 2019 stal Chief Operations Officer (COO) pro obchodní oblast Air & Sea Logistics. Zároveň vede obchodní jednotku ASL Asia Pacific, v jejímž čele stojí již 8 let. Hovořili jsme s ním o globální logistice v této turbulentní době.

01.08.2022
V celní deklaraci je třeba dívat se do budoucnosti

Vladimír Šulc v oboru celní deklarace působí již více než 30 let. Od roku 1998 vede celní oddělení ve společnosti DACHSER v Kladně. Celní oddělení v Kladně zajišťuje veškeré celní procedury pro všechny české pobočky European Logistics a také pro pobočku Air & Sea Logistics sídlící v Praze. Hovořili jsme s ním o jeho praxi v oblasti celní deklarace a  novinkách v této oblasti.

01.08.2022
DACHSER a terre des hommes podporují rodiny na Ukrajině

Dlouhodobí partneři DACHSER a terre des hommes zahájili společný projekt v ukrajinských městech Charkov, Dnipro, Lvov a Užhorod. Projekt poskytne dětem, dospívajícím a jejich rodinám terapeutickou pomoc zaměřenou na zpracování traumat způsobených válkou.

2
01.08.2022
Objízdné trasy Hedvábné stezky

Nejrychlejší trasy Hedvábné stezky procházejí Ruskem a Běloruskem, kvůli válce na Ukrajině se tyto trasy však již nedají využívat. Společnost DACHSER nyní nabízí dvě alternativy: po železnici takzvaným “středním koridorem” a pro celovozové kamionové přepravy z Číny do Evropy alternativní jižní silniční trasu.

29.07.2022
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 08/2022

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc srpen 2022 palivový příplatek ve výši 27 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

 

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of August 2022 at 27 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

26.07.2022
Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Odvaha a důvěra jsou vždy dobrými společníky a v tuto chvíli jsou důležitější než kdy jindy – zdá se, že výzvám a krizím není konec. Abychom našim zákazníkům zajistili ty nejlepší služby,  ve společnosti DACHSER bereme uprostřed této nejisté doby věci do vlastních rukou. O tom jsou příběhy v novém vydání časopisu DACHSER.

DACHSER Mediaroom

NABÍDKA VOLNÝCH SKLADOVÝCH PROSTOR

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2021):

4200000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání