Kariéra Mediaroom

Vítejte na našem webu!

Na těchto stránkách najdete vše o našich službách a nejnovější zprávy o společnosti.

Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

DACHSER News

27.03.2023
DACHSER zaznamenal další skokový růst

Mezinárodní logistický provider DACHSER docílil v roce 2022 obratu ve výši 8,1 miliardy eur (+14,9 procenta) a již druhý rok po sobě tak ukončil s dvouciferným růstem.

21.03.2023
DACHSER nabízí denní letecké spojení z Číny a Hongkongu do Frankfurtu

DACHSER i v letošním roce nabízí svým zákazníkům spolehlivé každodenní spojení letecké nákladní přepravy ze Šanghaje a Hongkongu do své gateway v německém Frankfurtu. Tyto pravidelné a přímé služby jsou vhodné zejména pro časově citlivé zásilky.

17.03.2023
Akvizice společnosti DACHSER v Austrálii a na Novém Zélandu

DACHSER získal akvizicí společnost ACA International se sídlem v australském Melbourne. Díky této akvizici zahrnuje vlastní síť leteckých a námořních přeprav společnosti DACHSER od nynějška také Austrálii a Nový Zéland, země, které jsou nejen ekonomicky silné, ale také úzce propojené s Asií, Evropou a Severní Amerikou.

09.03.2023
O 30 procent méně emisí skleníkových plynů v leteckých přepravách

Zákazníci letecké nákladní dopravy společnosti DACHSER mohou nově využít rezervaci letů nazvanou „Udržitelné palivo“. S využitím udržitelného leteckého paliva „Sustainable Aviation Fuel – SAF“ lze letecké nákladní zásilky přepravovat s o 30 procent nižšími emisemi skleníkových plynů. Tato nová služba bude dostupná zákazníkům společnosti DACHSER na všech letových trasách po celém světě.

27.02.2023
DACHSER podporuje humanitární pomoc v oblastech ničivého zemětřesení

Mezinárodní logistický provider DACHSER věnoval dar ve výši 50.000 eur dětské charitativní organizaci terre des hommes na okamžitou humanitární pomoc v Turecku a Sýrii, v oblastech postižených živelní katastrofou.

24.02.2023
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 03/2023

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc březen 2023 palivový příplatek ve výši 17 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of March 2023 at 17 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

21.02.2023
DACHSER bodoval v zákaznické spokojenosti

DACHSER provádí průzkumy spokojenosti u svých zákazníků ve spolupráci s nezávislým institutem pro průzkum trhu více než deset let. Poslední průzkum provedený v létě loňského roku potvrdil dobré výsledky předchozích let. Zejména pak ukázal vysokou emoční loajalitu zákazníků k této rodinné společnosti.

01.02.2023
DACHSER získal 100% podíl v joint venture v Maďarsku

Mezinárodní logistický provider DACHSER získal na konci roku 2022 zbývajících padesát procent akcií ve svých maďarských joint venture a stává se tak 100procentním vlastníkem společností „Liegl & DACHSER Szállítmányozási és Logisztikai Kft“ (přeprava a skladování průmyslového zboží a potravinářských výrobků) a „Liegl & DACHSER ASL Hungary Kft“ (letecké a námořní přepravy).

5+
31.01.2023
Rozdávat radost ve válce

V nejtěžších podmínkách se DACHSER a terre des hommes podílejí na překonávání traumatu u dětí, mladých lidí a jejich rodičů na Ukrajině.

30.01.2023
Profesionalita a přístup lidí je naší konkurenční výhodou

Jakub Lukas je zkušeným manažerem námořních přeprav s dvacetiletou praxí v tomto zajímavém logistickém oboru. Ve společnosti DACHSER Czech Republic, v její pobočce leteckých a námořních přeprav v Praze, pracuje od roku 2016 na pozici Sea Freight Manager. Povídali jsme si s ním o jeho cestě k mezikontinentálním přepravám a výzvách, kterým jeho obor čelí v posledních letech.

DACHSER Mediaroom

NABÍDKA VOLNÝCH SKLADOVÝCH PROSTOR

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2022):

4900000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání