Kariéra Mediaroom

Vítejte na našem webu!

Na těchto stránkách najdete vše o našich službách a nejnovější zprávy o společnosti.

Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

Mediaroom

14.02.2024
DACHSER rozšiřuje portfolio služeb pro B2C zásilky 

Mezinárodní logistický provider DACHSER uvedl na trh nový doručovací produkt – targo on-site fix. Ten umožňuje sjednat pevný termín dodání hned při objednání přeprav sběrnou službou. Je určený pro firemní klientelu, která obsluhuje B2C segment. Nový produkt společnost nabízí v celé Evropě.

06.02.2024
DACHSER nasadil první e-Truck na přeshraniční přepravy

Mezinárodní logistický provider DACHSER poprvé nasadil plně elektrický nákladní automobil na přeshraniční přepravy. Vozidlo eActros od Mercedes-Benz jezdí pětkrát týdně tam a zpět z logistického centra v německém Hofu do pobočky v Kladně, vzdálené více než 200 kilometrů.

01.02.2024
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 02/2024

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc únor 2024 palivový příplatek ve výši 16 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickým úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of February 2024 at 16 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

3
23.01.2024
Cesta k větší udržitelnosti

Společně udržitelní: Společnosti Ricola a DACHSER postupně snižují emise CO₂ v celém globálním dodavatelském řetězci tohoto švýcarského výrobce bylinných bonbónů. Tady je reportáž o změně myšlení směrem k orientaci na hodnoty.

2
23.01.2024
Digitální dvojník

„Digitální dvojče“ je jednou z klíčových inovací pro dodavatelské řetězce zítřka. Na jakých technologiích je založena? A co to znamená pro každodenní přepravu a manipulaci nákladu v logistice? Odpovědi na tyto otázky jsou slibné.

23.01.2024
Růst založený na hodnotách

Logistika je a zůstane rostoucím trhem. A to zvyšuje nároky na poskytovatele logistických služeb a jejich sítě. Jak si stojí divize DACHSER Road Logistics a jakými principy se bude řídit do budoucna? Nejen tyto otázky jsme položili Alexanderu Tonnovi, COO Road Logistics skupiny DACHSER.

23.01.2024
Logistika je živý organizmus

Pozice vedoucího kontraktní logistiky vyžaduje dobrou koncentraci na stanovené cíle, maximální flexibilitu a také velkou trpělivost. Když na této pozici řídíte dva zcela rozdílné sklady, násobí se tyto požadavky rovnou dvěma. V následujícím rozhovoru se dozvíte, jak se to daří Filipu Hrdinovi, vedoucímu kontraktní logistiky pobočky DACHSER Hradec Králové, který má na starosti provozovny v Letohradu a Týništi nad Orlicí.

15.01.2024
Tobias Burger se stal COO Air & Sea Logistics skupiny DACHSER

Tobias Burger (46) nastoupil od ledna 2024 na pozici Chief Operations Officer (COO) Air & Sea Logistics a stal se členem představenstva mezinárodní logistické společnosti DACHSER. Tento dosavadní zástupce ředitele obchodní oblasti Air & Sea Logistics tak nahradí Edoarda Podestu (61), který po více než dvacetileté kariéře ve společnosti DACHSER, z nichž poslední čtyři roky strávil vedením oddělení letecké a námořní přepravy, odešel do penze.

2
08.01.2024
DACHSER koupil švédského poskytovatele logistiky potravin Frigoscandia AB

Společnost DACHSER akvizicí získala předního poskytovatele komplexních služeb v oblasti logistiky potravin s řízenou teplotou a mražených potravin v severském regionu, společnost Frigoscandia AB se sídlem ve švédském Helsingborgu. Akvizice podléhá schválení evropských orgánů pro hospodářskou soutěž.

02.01.2024
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 01/2024

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc leden 2024 palivový příplatek ve výši 16 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickým úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of January 2024 at 16 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

Viz více

NABÍDKA VOLNÝCH SKLADOVÝCH PROSTOR

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2022):

4900000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání