Kariéra Mediaroom

Vítejte na našem webu!

Na těchto stránkách najdete vše o našich službách a nejnovější zprávy o společnosti.

Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

DACHSER News

5+
31.01.2023
Rozdávat radost ve válce

V nejtěžších podmínkách se DACHSER a terre des hommes podílejí na překonávání traumatu u dětí, mladých lidí a jejich rodičů na Ukrajině.

30.01.2023
Profesionalita a přístup lidí je naší konkurenční výhodou

Jakub Lukas je zkušeným manažerem námořních přeprav s dvacetiletou praxí v tomto zajímavém logistickém oboru. Ve společnosti DACHSER Czech Republic, v její pobočce leteckých a námořních přeprav v Praze, pracuje od roku 2016 na pozici Sea Freight Manager. Povídali jsme si s ním o jeho cestě k mezikontinentálním přepravám a výzvách, kterým jeho obor čelí v posledních letech.

2
30.01.2023
Let bez emisí – pohled na technologie budoucnosti

Udržitelné letecké palivo (Sustainable aviation fuel – SAF) je v současnosti největší nadějí leteckého odvětví na dosažení významného snížení emisí CO a dalších skleníkových plynů. Každý se nyní může stát součástí této slibné technologie prostřednictvím přístupu Book & Claim.

27.01.2023
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 02/2023

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc únor 2023 palivový příplatek ve výši 17 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of February 2023 at 17 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

2
25.01.2023
Spolupráce na propojování světa

Cestovní adaptéry zajišťují lidem možnost napájet svá zařízení kdekoli na světě. Švýcarský výrobce WorldConnect AG chtěl zvýšit rychlost dodávek těchto produktů a přiblížit se svým zákazníkům, proto navázal spolupráci se společností DACHSER, aby reorganizoval své logistické procesy.

18.01.2023
Mercedes-Benz Trucks a DACHSER podepsali Letter of Intent k objednávce 50 elektrických nákladních vozidel eActros LongHaul

Podpisem Letter of Intent se DACHSER rozhodl pro dálkové nákladní vozidlo s elektrickým pohonem od společnosti Mercedes-Benz Trucks. Elektrokamion s dojezdem kolem 500 km bude připraven k sériové výrobě do roku 2024. eActros LongHaul jako vozidlo s výměnnou nástavbou s nakládací výškou 1 120 mm je další součástí strategie společnosti DACHSER na ochranu klimatu.

13.01.2023
Nový systém kontroly dovozu do Evropské unie

Evropská unie (EU) zavede 1. března 2023 nový systém kontroly dovozu – Import Control System 2 (ICS 2). ICS 2 plně nahradí současný systém ICS 1.

2
11.01.2023
DACHSER udává nový směr pro letecké a námořní přepravy

DACHSER dlouhodobě naplánoval nástupnictví na klíčových řídících pozicích své obchodní oblasti Air & Sea Logistics (ASL) a udává tak směr pro její budoucí růst.

27.12.2022
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 01/2023

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc leden 2023 palivový příplatek ve výši 19 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of January 2023 at 19 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

19.12.2022
Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Logistika často bývá považována za barometr stavu globální ekonomiky. Je to proto, že mezinárodní toky zboží jsou časným indikátorem změn v globálních obchodních vztazích. Současné geopolitické změny jsou ale tak významné, že mají potenciál dodavatelské řetězce dokonce zcela přetvořit. To je také jedno z témat nového DACHSER magazínu.

DACHSER Mediaroom

NABÍDKA VOLNÝCH SKLADOVÝCH PROSTOR

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2021):

4200000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání