Kariéra Mediaroom
Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

DACHSER News

02.02.2022
DACHSER rozšiřuje flotilu bezemisních vozidel

Mezinárodní logistický provider DACHSER investuje do nákladních vozidel a firemních osobních vozů na elektrický pohon a odpovídajících nabíjecích systémů. Společnost má v plánu také testování nákladních vozidel poháněných vodíkem.

16.05.2022
28.01.2022
DENO – DACHSER specialista na provoz sítě

DACHSER Expert Network Operations nebo jen DENO je specialista na provoz sítě. Tato pozice je specifická pro DACHSER a přináší benefity celé síti. Především proto, že DENO je garantem a školitelem znalostí procesů a hybatelem a implementátorem lokálních i korporátních změn. V DACHSER pobočkách po celém světě působí na 70 DENO specialistů. Pavel Heneš z pobočky DACHSER v Brně je jedním z nich.

5+
27.01.2022
Trash4Cash: Přeměna odpadků na peníze

Mladí lidé v Zambii vytvořili v rámci svého projektu Trash4Cash dedikovaný hodnotový řetězec pro recyklovatelné odpadky. Prostřednictvím německo-zambijského výměnného programu mládeže s trainees společnosti DACHSER se zambijský tým dozvěděl mnoho informací o německých recyklačních skladech a vrátil se domů připraven proměnit své odpadky na peníze. DACHSER podpořil vytvoření systému recyklace společně s mezinárodní organizací na pomoc dětem terre des hommes.

27.01.2022
Baterie – pohled na technologie budoucnosti

Baterie jsou nezbytnou součástí elektromobility. Tato zařízení pro ukládání energie však také vyvolávají mnoho otázek – zejména ohledně výkonu a šetrnosti ke klimatu. Vydali jsme se hledat odpovědi.

5+
27.01.2022
Nadrozměrná letecká přeprava pro dceřinou společnost Airbusu

Divize DACHSER Air & Sea Logistics zorganizovala speciální leteckou přepravu: Satair, dceřiná společnost Airbusu a jeden z předních světových dodavatelů náhradních dílů pro letadla a helikoptéry, objednal u společnosti DACHSER charterový servis pro nadměrný výrobek – horizontální stabilizátor A320.

26.01.2022
Evoluce v manipulaci se zbožím

Se speciálně navrženou dvoupatrovou jednotkou přichází do evropských logistických center společnosti DACHSER nový technologický standard. Při jeho vývoji byl kladen důraz na dobrou ergonomii pro řidiče, bezpečnost práce a efektivitu.

25.03.2022
Vše na správném místě: Volné skladovací prostory v Českých Budějovicích

Hledáte volné skladové prostory a spolehlivého logistického partnera? DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Českých Budějovicích.

11.01.2022
DACHSER zorganizoval přepravy největšími nákladními letadly na světě

Mezinárodní týmy divize DACHSER Air & Sea Logistics zorganizovaly přepravy největšími nákladními letadly na světě – Antonov AN-124 a Antonov AN-225. Letadla přepravují pro zákazníka společnosti DACHSER zdravotnický materiál z Číny do Rakouska. Do cílových destinací pak DACHSER rozdistribuuje zboží prostřednictvím své logistické sítě pozemních přeprav.

16.05.2022
DACHSER Mediaroom

DACHSER Contract Logistics

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2021):

4200000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání