Kariéra Mediaroom

Vítejte na našem webu!

Na těchto stránkách najdete vše o našich službách a nejnovější zprávy o společnosti.

Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

DACHSER News

16.06.2022
DACHSER Czech Republic zavedl nový nástroj pro optimalizaci pohybu vozidel v logistickém areálu

DACHSER Czech Republic implementoval nový IT nástroj pro management pohybu vozidel v areálu své největší pobočky v Kladně. Aplikace Yard Management System umožňuje digitální přehled o pohybu výměnných nástaveb, tahačů a dalších užitkových vozidel uvnitř logistického centra v reálném čase. Platforma zároveň usnadňuje komunikaci mezi řidičem a logistickým operátorem a zvyšuje bezpečnost v areálu společnosti.

09.06.2022
Chemická logistika v náročných časech

Chemická logistika čelí výzvám v podobě měnících se dodavatelských řetězců, digitalizace a rostoucích požadavků na udržitelnost. Jedná se o výzvy, které pandemie urychlila a díky nimž se stává stabilní logistická síť klíčovým faktorem úspěchu. V tomto rozhovoru se Michael Kriegel, Department Head DACHSER Chem Logistics, podívá na příčiny a důsledky současných globálních problémů dodavatelských řetězců pro chemický průmysl.

2
02.06.2022
932 kilometrů nákladním e-kolem z Kladna na veletrh polisMOBILITY do Kolína nad Rýnem

Po jedenácti dnech dorazilo nákladní elektrokolo speciálně navržené pro DACHSER Czech Republic do Kolína nad Rýnem a na veletrh polisMOBILITY. Elektrokolo používané v současné době pro bezemisní zásobování center měst bylo na cestu vybaveno speciálními solárními panely, které vyrobily 9,6 kWh elektrické energie.

01.06.2022
DACHSER obnovuje linku pro nákladní dopravu na Ukrajinu

DACHSER neustále vyhodnocuje aktuální vývoj konfliktu na Ukrajině. Rozhodnutí z února 2022, které se týkalo úplného zastavení svozů a doručování všech zásilek na Ukrajinu, lze nyní částečně zmírnit.

27.05.2022
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 06/2022

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc červen 2022 palivový příplatek ve výši 25 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

 

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of June 2022 at 25 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

25.05.2022
Celoevropská studie o technologiích LPWAN

Rychlý a bezpečný přenos dat je v digitalizované logistice stále důležitější. Základním předpokladem je existující komunikační infrastruktura. Aby bylo možné prozkoumat, jak spolehlivé jsou různé komunikační sítě, spojili výzkumníci Fraunhoferova institutu pro materiálové toky a logistiku IML své síly se společností DACHSER a asociací EPAL (European Pallet Association e. V.) a provedli celoevropskou studii. Za tímto účelem vybavili 50 europalet EPAL sledovacími zařízeními a vyslali je na cestu po Evropě.

19.05.2022
DACHSER v Českých Budějovicích operuje v nových prostorách

Českobudějovická pobočka logistické společnosti DACHSER Czech Republic se přestěhovala do nových prostor ve VGP Parku České Budějovice v komerční zóně Světlík na okraji jihočeské metropole. Na téměř 7 000 m2 logistických a kancelářských prostor bude realizovat komplexní logistické služby, nově je k dispozici skladová kapacita 6 900 paletových míst pro služby kontraktní logistiky.

12.05.2022
DACHSER zajistil dlouhodobou kapacitu pro letecké cargo

Dachser Air & Sea Logistics rozšiřuje svůj charterový program na trase mezi Šanghají a Frankfurtem nad Mohanem na období od května 2022 do dubna 2024. Společnosti to umožní i nadále nabízet svým zákazníkům spolehlivé přepravní kapacity. Dachser létá dvakrát týdně na trase mezi Asií a Evropou se širokotrupým letadlem, které najednou přepraví 33 tun nákladu.

3
05.05.2022
Strojové učení – podpora z datového vesmíru

Digitalizace usnadňuje a zefektivňuje práci v logistice. Zboží a datové toky proudí společně, což vytváří kvalitu a transparentnost ve všech krocích procesu. Společnost DACHSER dokáže aplikovat strojové učení k analýze a využití dat z každodenního provozu a otevírá tak nové obzory pro svoje inteligentní logistická řešení, která přinášejí přidanou hodnotu.

03.05.2022
DACHSER Air & Sea Logistics: efektivní řízení globálních dodavatelských řetězců

V případě letecké a námořní přepravy se provozní postupy vyznačují vysokým stupněm manuální práce a vyžadují koordinaci s mnoha aktéry. Díky spolupráci se společností DACHSER jako logistickým partnerem mohou zákazníci těžit z digitálních řešení, která umožňují efektivnější řízení mezinárodních dodavatelských řetězců. Jediné kontaktní místo ve společnosti DACHSER podporuje a koordinuje jejich jednoduchou a rychlou implementaci.

DACHSER Mediaroom

DACHSER Contract Logistics

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2021):

4200000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání