Kariéra Mediaroom

Vítejte na našem webu!

Na těchto stránkách najdete vše o našich službách a nejnovější zprávy o společnosti.

Track & Trace
Okamžité informace o zásilce

Mediaroom

30.11.2023
DACHSER nabízí volné skladové prostory v Týništi nad Orlicí

Hledáte volné skladové prostory a spolehlivého logistického partnera? DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v moderním multi-user skladu v Týništi nad Orlicí nedaleko Hradce Králové. K dispozici je od 1. 1. 2024 až 8 000 volných paletových míst.

28.11.2023
Dachser v Kladně dokončil hrubou stavbu 

Mezinárodní logistický provider Dachser Czech Republic dosáhl významného milníku – dokončení hrubé stavby nového překládkového skladu na své pobočce v Kladně. V České republice tak vznikne nejmodernější a největší Dachser terminál pro zásilky sběrné služby s 23 000 m² skladových a administrativních ploch a více než 90 nakládacími rampami. Nová logistická hala s dvoupodlažní administrativní vestavbou počítá i s řadou technologií udržitelné výstavby.

27.11.2023
DACHSER Czech Republic: Palivový příplatek 12/2023

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc prosinec 2023 palivový příplatek ve výši 19 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickým úřadem. Výpočet palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

DACHSER Czech Republic a.s. sets the fuel surcharge for the month of December 2023 at 19 %. The amount of the fuel surcharge is directly dependent on the average fuel prices reported by the Czech Statistical Office. The calculation of the fuel surcharge can be found in the file below.

If you have any questions, please contact your DACHSER sales representative.

24.11.2023
Komise EU schválila joint venture DACHSER & Fercam Italia S.r.l.

Komise EU odsouhlasila převzetí 80 % společnosti FERCAM v oblasti sběrné služby a kontraktní logistiky v Itálii společností DACHSER. Po přezkoumání pravidel hospodářské soutěže schválila navrhované založení joint venture DACHSER & FERCAM Italia S.r.l.

2
08.11.2023
DACHSER a Fraunhofer IML institut obdržely za digitální dvojče Německou cenu za logistiku

Německý svaz logistiky (BVL) udělil německé logistické ocenění – German Logistics Award – za rok 2023 společnosti DACHSER a Fraunhoferovu IML institutu. Porota oceněním vyznamenala digitální dvojče @ILO (Advanced Indoor Localization and Operations). Tato technologie společně vyvinutá v laboratoři DACHSER Enterprise Lab  a již otestovaná ve dvou pobočkách společnosti DACHSER automaticky vytváří a průběžně aktualizuje digitální dvojče všech zásilek, celého prostředí a všech pracovních procesů v tranzitním terminálu. Zaměstnanci mají přístup ke všem těmto informacím přehledně prezentovaným na mobilních zařízeních a displejích.

08.11.2023
Satelity LEO: Přeplněné nebe

Obrovské množství nových komunikačních satelitů na nízké oběžné dráze Země (LEO – low Earth orbit) vytváří zajímavé příležitosti, mimo jiné i pro logistiku. Zejména síť Starlink lze již nyní využívat v mnoha částech světa.

08.11.2023
Jak @ILO funguje: Identifikuje, lokalizuje, měří a vizualizuje

V terminálu @ILO jsou zásilky identifikovány, lokalizovány, měřeny a zaznamenávány v systému pro řízení přeprav (TMS) plně automaticky při vstupu a výstupu, stejně jako během pobytu ve skladu. To eliminuje ruční skenování čárových kódů a dodatečné označování zásilek.

06.11.2023
Nový DACHSER Magazine je tady!

Změna klimatu se stala součástí našeho každodenního života. V politice i ve společnosti se vedou diskuse o tom, které změny jsou v krátkodobém horizontu nevyhnutelné, co se musí stát v dlouhodobém horizontu a především, jak to vše zvládnout. Ve společnosti DACHSER jsme si vědomi své odpovědnosti přispívat k ochraně klimatu. A co víc, chceme být v popředí opatření v oblasti ochrany klimatu v logistice.

02.11.2023
DACHSER významně posiluje své působení na jihu Čech

DACHSER Czech Republic zahájil provoz v nové skladové hale v průmyslové zóně Světlík v Českých Budějovicích. Budova o velikosti 14.000 m2 je postavená na míru potřebám lokálních zákazníků a umožňuje skladování 25.000 palet. Společnost DACHSER bude v této své nejrychleji rostoucí české pobočce poskytovat služby kontraktní logistiky včetně přeprav sběrnou službou. Nově zde také vznikne 35 pracovních míst.

31.10.2023
Zvýšení sazeb mýtného v Německu od 1. prosince 2023

Vláda Spolkové republiky Německo od 1. prosince 2023 zvýší mýtné pro nákladní vozidla všech tříd nad 7,5 tuny. Zvýšení mýtného bude záviset na hmotnosti a emisní normě vozidla.

Viz více

NABÍDKA VOLNÝCH SKLADOVÝCH PROSTOR

Lokálně, regionálně, globálně: hledáte volné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám nabízí volné skladové kapacity. Naše komplexní portfolio služeb poskytuje spolehlivá logistická řešení, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2022):

4900000000
Roční obrat v CZK (Netto, nekonsolidované)
8
Počet poboček
1200000
Počet zásilek
Více

Pobočky celosvětově

Kontaktní údaje našich poboček

Máte dotaz nebo přání? Zde najdete kontaktní informace na naše pobočky po celém světě.

Umístění vyhledávání