Kariéra Mediaroom

DACHSER Česká republika

Vítejte na webových stránkách společnosti DACHSER Česká republika.

Track & Trace
Objevte svět online aplikací eLogistics zde

DACHSER News

17.01.2022
Vše na správné pozici: Volné skladovací prostory v Českých Budějovicích

Hledáte volné skladové prostory a spolehlivého logistického partnera? DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Českých Budějovicích.

11.01.2022
DACHSER zorganizoval přepravy největšími nákladními letadly na světě

Mezinárodní týmy divize DACHSER Air & Sea Logistics zorganizovaly přepravy největšími nákladními letadly na světě – Antonov AN-124 a Antonov AN-225. Letadla přepravují pro zákazníka společnosti DACHSER zdravotnický materiál z Číny do Rakouska. Do cílových destinací pak DACHSER rozdistribuuje zboží prostřednictvím své logistické sítě pozemních přeprav.

03.01.2022
Palivový příplatek 01/2022

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc leden 2022 palivový příplatek ve výši 16 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Postup výpočtu palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

21.12.2021
DACHSER spustí Christmas-HUB

Mezinárodní logistický provider DACHSER reaguje na zvýšené požadavky na přepravy mezi Vánocemi a Novým rokem a připravil pro ně systémové řešení. 27. prosince spustí Christmas-HUB v německém Erlensee, který pokryje zakázky na distribuci po Evropě i od českých zákazníků. Pobočka DACHSER Kladno bude s Christmas-HUBem spojena přímou denní linkou sběrné služby. DACHSER Christmas-HUB bude v provozu do konce tohoto roku.

15.12.2021
Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

„Nic není trvalejšího než změna“ – moudrá slova, která jsou v této době velmi aktuální. Svět se točí stále rychleji, tempo inovací a tlak na změny se zvyšuje i v logistice. Co naše společnost a naši zákazníci dělají pro řešení naléhavých problémů budoucnosti si můžete přečíst v posledním čísle časopisu DACHSER.

13.12.2021
“supportDACHSER” – je spuštěn nový systém pro hlášení dodržování předpisů

Od 1. října 2021 společnost DACHSER rozšířila možnosti pro hlášení porušení dodržování předpisů a vytvořila systém „supportDACHSER“.

08.12.2021
Aktualizace týkající se brexitu

V loňském roce britská vláda představila, jak by měl dovoz zboží probíhat po skončení přechodné fáze brexitu. V příručce "Border Operating Model" byl konkretizován třístupňový plán zavedení celních kontrol.

30.11.2021
Palivový příplatek 12/2021

DACHSER Czech Republic a.s. stanovuje pro měsíc prosinec 2021 palivový příplatek ve výši 14 %. Výše palivového příplatku se přímo odvíjí od průměrných cen pohonných hmot uváděných Českým statistickém úřadem. Postup výpočtu palivového příplatku naleznete v souboru níže.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

25.11.2021
Informační bezpečnost ve společnosti DACHSER

Nedostatečně chráněná data představují značný rizikový faktor, který ohrožuje i samotnou existenci společnosti, neboť se může stát cílem stále častějších kybernetických útoků. V logistice, která je v mnoha ohledech závislá na fungujícím IT, jsou v současnosti spolehlivé a bezpečné dodavatelské řetězce důležitější než kdy jindy. Ochrana a důvěrné nakládání s vašimi daty je proto pro DACHSER nejvyšší prioritou.

23.11.2021
DACHSER zcela přechází na zelenou energii

Mezinárodní logistický provider DACHSER bude od začátku příštího roku na celém světě odebírat energii výhradně z obnovitelných zdrojů. Kromě toho společnost zčtyřnásobí množství vlastní zelené elektřiny vyrobené prostřednictvím fotovoltaických systémů.

Brexit: Co je třeba ještě zvážit

Náš projektový tým pro Brexit vytvořil základy pro dobře fungující a bezpečnou logistickou síť do a z Velké Británie.

Mnoho společností, které jsou závislé na hladkém průběhu přeprav jejich zboží, musí v otázkách Brexitu udělat potřebné kroky, aby se jejich zboží dostalo do pohybu: Všechny relevantní informace naleznete na níže uvedeném odkazu.

Dozvědět se více

Fakta země (za rok 2020):

3226183000
Obrat v CZK (brutto, nekonsolidovaný včetně dovozních cel a daně z obratu)
8
Počet poboček
1141300
Počet zásilek
Více