Kariéra Mediaroom

DACHSER Cargoplus: Překračování hranic s kompetencemi v logistice

DACHSER Cargoplus je vaším partnerem pro celoevropské zásilky. Z 16 poboček vypravujeme vaše celovozové náklady i kusové zásilky, stejně jako projektovou přepravu pro specifické trhy v Maghrebu a také v Turecku. Celovozové náklady a projektová přeprava jsou rovněž vypravovány na Blízký a Střední východ a do arabských zemí. S celým spektrem služeb nabízených DACHSER Cargoplus pokrýváme logistické požadavky řady průmyslových oborů. Kromě průmyslového zboží přepravujeme také technická zařízení, součástky pro průmysl nebo textil.

Naše logistické služby

  • Detailní poradenství pro přepravu   
  • Osobní zákaznický servis od počáteční nabídky až po doručení příjemci   
  • Převozy vozidel   
  • Kombinovaná přeprava   
  • Expresní a speciální přeprava   
  • Ad-hoc charterová přeprava   
  • Přeprava nadměrného nákladu   
  • Široká škála speciálních vozidel (podvalníky, sklopné podvalníky, mega přívěsy)

DACHSER Cargoplus je spolehlivým partnerem pro stavební průmysl

Stal se z nás obzvláště silný partner pro stavební průmysl. Naše rozsáhlé kontakty v tomto průmyslu a také mnohaleté zkušenosti při přepravě speciálních zásilek a logistika staveb z nás činí důležitého partnera pro dosažení optimální transparentnosti. Naši zkušení specialisté vytvářejí individuální koncepty a zvažují přitom specifické potřeby vaší společnosti. To platí obzvláště pro vyřizování složitých projektových zásilek po železnici, silnici nebo po moři.

Naše služby jsou založeny na dokonale zorganizované logistické a personální infrastruktuře. Naši zákazníci jsou však spokojení hlavně proto, že jim naši zaměstnanci nabízejí komplexní znalosti jednotlivých trhů. Přiřazená kontaktní osoba vám pomůže s přípravou všech potřebných dokumentů, poradí vám s balením a zabezpečením nákladu a postará se o komunikaci s třetími stranami, jako jsou celní správa a jiné orgány.

Bezpečnost je u DACHSER Cargoplus na prvním místě. Všechny zásilky jsou centrálně řízeny a monitorovány. Díky kompletnímu sledování zásilky (Track & Trace) vytváříme systematické podmínky pro bezpečnou přepravu vašeho zboží. Klademe důraz na bezpečnostní opatření tím, že pečlivě vybíráme naše dopravce. Rovněž používáme speciální prostředky pro zabezpečení zásilek a zajištění hladkého procesu přepravy do cílové destinace.

Přečtěte si více o následujících cílech

Region Maghreb
Více
Turecko
Více