Kariéra Mediaroom

DACHSER DIY Logistics - váš partner pro stavební průmysl a segment DIY a zahradu

V rámci našich služeb DACHSER DIY Logistics každý den zásobujeme přibližně 18 000 DIY marketů, zahradních center a specializovaných prodejen v celé Evropě.

Nejlepší možné řešení pro vaši DIY logistiku

Kombinací našich standardních služeb, specifických řešení logistiky a našich zkušeností z průmyslového oboru nabízíme našim zákazníkům skutečnou výhodu oproti konkurenci. Dovednosti našeho DIY týmu jsou založeny na mnoha letech zkušeností, díky kterým jsme schopni navrhnout nejlepší možné řešení pro vaši DIY logistiku. Máme k dispozici specialisty v mnoha zemích, kteří jsou v těsném kontaktu s místními obchodníky a dodavateli a jsou schopni nabídnout komplexní poradenství s ohledem na daného dodavatele či maloobchodníka.

Naše portfolio služeb

  • Celosvětové nákupy a distribuce vašich produktů   
  • Komplexní a dalekosáhlé služby sítě DACHSER European Logistics, DACHSER Air & Sea Logistics a DACHSER Contract Logistics    
  • Integrovaná, fyzická i IT řešení logistiky pro obchod a průmysl    
  • Transparentní logistické procesy pro celý dodavatelský řetězec řízené prostřednictvím naší IT aplikace eLogistics    
  • Znalosti odlišných lokálních požadavků maloobchodníků   
  • Řešení pro přesně řízený pohyb zboží a informací (one-stop shop logistické řešení)   
  • Efektivní práce zaměstnanců a plánování skladů prostřednictvím optimalizovaných procesů příjmu zboží v distribučních centrech i u maloobchodníků   
  • Konsolidace zboží umožňuje snížení kontaktů na rampě z pohledu dodavatele i maloobchodníka   
  • Kompletní služby merchandisingu až na místo prodeje a zpět   
  • Doručení koncovému příjemci prostřednictvím speciálních služeb targo on-site

DACHSER DIY Logistics Pipeline - propojení všech logistických služeb

S DACHSER DIY Logistics Pipeline nabízíme kompletní řešení pro jednotlivé průmyslové obory. Moduly služeb tvoří bezchybně naplánovaný řetězec služeb od dodavatele až na místo prodeje a také ke spotřebiteli, což umožňuje ovládat pohyb zboží na jednotlivých trzích.

DACHSER DIY Logistics Pipeline
DACHSER DIY Logistics Pipeline

Nákupní logistika - nákladním vozidlem, letecky i po moři

Mezinárodní nákladní přeprava celovozových nákladů (FTL) a také konsolidované, přímé a charterové služby a služby LCL/FCL poskytované prostřednictvím letecké a námořní přepravy, včetně kombinované přepravy.

Skladování pro vyšší transparentnost a bezpečnost zboží

V naší síti DACHSER nabízíme našim zákazníkům standardizované sklady pro více uživatelů (multi-user sklady), které jsou řízeny naším softwarem pro řízení skladů Mikado. Díky standardizovaným procesům a jednotným IT systémům mohou naši zákazníci těžit z na míru přizpůsobených konceptů skladování.

Služby s přidanou hodnotou

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby s přidanou hodnotou (Value Added Services - VAS), například kontrolu kvality, vychystávání objednávek, sestavování displejů, balení a etiketování.

Distribuce - modifikované obchodní procesy vyžadují inovativní řešení

Zboží je distribuováno maloobchodníkům nebo spotřebitelům podle jednotných standardů a individuálních potřeb maloobchodu po celé Evropě. Tento proces je podporován IT systémy, a to aplikací eLogistics, nástrojem ActiveReport a naším EDI centrem.

Point of Sale (POS) & in-store logistika - více času na vaše zákazníky

Zaručujeme stálou dostupnost zboží na místě prodeje a také jeho přepravu ke spotřebiteli. Pro logistiku přímo v obchodě jsme vybudovali síť partnerů v celé Evropě. Vždy se snažíme udělat „krok navíc“, a nabízíme tedy instalaci, propagaci a druhotné umístění nebo vrácení zboží, případně opakované objednávky.

Logistika pro B2C

Na vyžádání se jménem maloobchodníků postaráme o přímé zajištění nákupu od dodavatelů a doručení spotřebitelům. Možné jsou také individuálně dohodnutá doručení zboží až na místo užívání nebo montáž zboží.

Kontakt Petr Chalupny DACHSER DIY Logistics