Kariéra Mediaroom

DACHSER European Logistics - řešení pro řízení vašeho evropského dodavatelského řetězce

Díky naší komplexní evropské přepravní síti systémových a charterových služeb, stejně jako homogenní struktuře poboček, dceřiných a partnerských společností, vám dokážeme poskytnout podporu při plnění vašich logistických požadavků pro všechna průmyslová odvětví, a to spolehlivě, úsporně a včas. Přepravujeme vaše zásilky sběrné služby, celovozové zásilky nebo dokládky z různých sektorů průmyslu a spotřebního zboží a řídíme vaši nákupní a distribuční logistiku v evropském i národním měřítku na té nejvyšší úrovni. Individuálně přizpůsobená řešení kontraktní logistiky DACHSER Contract Logistics umožňují flexibilní kombinaci přepravních a skladovacích služeb a služeb s přidanou hodnotou.

Každodenní spojení a přesně dodržované přepravní časy v celé Evropě

Divize DACHSER European Logistics nabízí přímé linky po celé Evropě s pevnými a spolehlivými časy odjezdu. Toto přesné časové rozvržení zaručuje vysoký stupeň jistoty při plánování. Každodenní spojení a přesně dodržované přepravní časy vám umožňují objednávat si a řídit zásilky prostřednictvím služeb divize DACHSER European Logistics v souladu s vašimi požadavky, ve správný čas a za nejlepší cenu. Komplexního pokrytí evropského prostoru je dosaženo primárně prostřednictvím důmyslné kombinace systémových a přímých přeprav a našich eurohubů a platforem, které plní funkci logistických uzlů celé sítě. Pevně definované, standardizované procesy zaručují spolehlivost a dostupnost také během dovolených a sezónních špiček.

Inteligentní IT řešení podporující přepravu vašeho zboží

Vysoce výkonná IT řešení nám umožňují mapovat všechny logistické procesy v dodavatelském řetězci, aby přeprava vašeho zboží byla transparentní a bezpečná. Nepřetržité sledování zásilek v celém dodavatelském řetězci (Track & Trace) je možné díky systematickému skenování čárových kódů na každém vstupu a výstupu.

Výhody DACHSER European Logistics:

  • Hustá, komplexní evropská síť pro zásilky sběrné služby
  • Individuálně přizpůsobená řešení pro nákladní přepravu   
  • Specifické znalosti trhů jednotlivých zemí   
  • Standardizované procesy pro všechny pobočky společnosti DACHSER   
  • Neustálé monitorování dat o přepravě pomocí vlastní aplikace ActiveReport    
  • Vysoká frekvence doručování po celé Evropě
  • Přesná doba přepravy ke zjištění prostřednictvím aplikace eLogistics productpilot 
  • Řešení pro B2C prostřednictvím produktů targo-on-site

DACHSER European Logistics v detailu

Na cestě k úspěchu s nákupní logistikou DACHSER Procurement Logistics

Naše silné stránky v distribuční logistice se rovněž odrážejí v nákupní logistice. Prostřednictvím efektivních procesů a konzistentního, automatizovaného toku informací v celém logistickém řetězci nabízí DACHSER Procurement Logistics absolutní bezpečnost plánování, nejrychlejší možné reakční časy a úplnou transparentnost. Díky vertikálně orientované struktuře plní pobočky společnosti DACHSER úlohu hlavního kontaktního místa a koordinátora pohybu vašeho zboží. Automatizovaný a konzistentní tok informací v celém logistickém řetězci umožňuje transparentnost na té nejvyšší úrovni a rychlé reakční časy.

Díky našim eurohubům a platformám můžete dosáhnout vaší cílové destinace rychleji

Každý den propojujeme Evropu. Díky eurohubům v Überherrnu (Německo), Bratislavě (Slovensko) a Clermont-Ferrandu (Francie) zaručujeme rychlou, efektivní a bezpečnou manipulaci s vašimi toky zboží. Vaše zásilky sběrné služby jsou zpracovávány prostřednictvím důmyslné kombinace přímých a systémových přepravních služeb. Tato kombinace šetří čas, snižuje náklady a kapacity a umožňuje plynulou a efektivní přepravu napříč hranicemi.

Náš závazek: Služby té nejvyšší kvality

DACHSER European Logistics zaručuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti v každém článku dodavatelského řetězce. Všechny naše pobočky dodržují stejné standardy a kritéria kvality. Zákazníci mají jistotu, že všechny pobočky společnosti DACHSER pracují podle stejných pravidel a postupů. Naše decentralizované pobočky jsou umístěny v regionech v blízkosti našich zákazníků. To zaručuje rychlé reakční časy a naše týmy zákaznického servisu plní funkci prvního kontaktu v místě.

Dokonalé řešení pro zásilky sběrné služby v Evropě

S rodinou produktů entargo pokrýváme všechny požadavky pro vnitrostátní a evropské kusové zásilky, zásilky sběrné služby a konsolidovanou přepravu.    

Rovněž nabízíme speciální řešení pro chemickou logistiku DACHSER Chem Logistics a logistiku pro oblast DIY (Do It Yourself) DACHSER DIY Logistics. Částečné a celovozové přepravy přizpůsobené specifickým požadavkům každého zákazníka doplňují portfolio našich přepravních služeb.   

S DACHSER Cargoplus dostaneme vaše zboží do cílových destinací daleko za hranice Evropy. Prostřednictvím naší sítě v současnosti zajišťujeme přepravy až do Turecka, zemí Maghrebu a Společenství nezávislých států. Kromě toho DACHSER Air & Sea Logistics umožňuje plynulé napojení na celosvětovou síť letecké a námořní přepravy.

Vaše brána do Francie

Zde najdete všechny informace o našich spojeních z České republiky do Francie.

Product Pilot

Naše služba Product Pilot určuje, kdy produkt dorazí na určité místo v Evropě.

Incoterms

V souboru v příloze naleznete přehled pravidel Incoterms 2020 (bez právních garancí) pro usnadnění vaší každodenní práce.

Stáhnout

Naše produkty

Produkty v pozemní přepravě
Více