Kariéra Mediaroom

Naše IT řešení zajišťuje bezpečnost a transparentnost

Bezproblémové, globálně integrované logistické služby založené na výkonných a inteligentních IT systémech. Naše informační logistika nás staví do pozice technologického inovátora a hnací síly logistického průmyslu. Naše četné inovace jsou toho důkazem, a to včetně klíčových systémů společnosti DACHSER Domino, Mikado a Othello, centrální komunikační platformy EDI nebo naší aplikace eLogistics, která umožňuje spravovat vaše objednávky online. Náš nástroj ActiveReport pro řízení procesů dodavatelského řetězce představuje v automatickém monitorování zásilek ty nejvyšší standardy v logistice.    

Naše IT řešení znamená značný pokrok pro optimalizaci vaší logistické bilance, a to pomocí našich standardizovaných, do globální sítě napojených systémů, které vám umožní nakonfigurovat si procesy efektivně a s vysokou kvalitou dat.

Flexibilní, inteligentní softwarová řešení pro nejnáročnější logistické požadavky

Kvalita prostřednictvím inovací: Díky mnoha interně vyvinutým softwarovým řešením jsme schopni splnit vaše požadavky na přepravu zásilek a skladování na celém světě. Logistika řízená našimi IT systémy nabízí nejvyšší možnou flexibilitu ve všech oblastech.  To přináší transparentnost ve všech logistických odděleních, zatímco homogenní systémy zajišťují konzistentní tok informací. Každý týden provádíme aktualizace systémů a všechny pobočky společnosti DACHSER tak dosahují globálně jednotných standardů. V našem korporátním IT oddělení v Kemptenu, Malschi (Německo) a Chanverrie (Francie) a také v regionálních centrálách Americas, APAC a Iberia zaměstnáváme více než 600 IT specialistů. Kromě toho vám dalších 250 IT koordinátorů na pobočkách po celém světě nabízí osobní IT podporu a budou vaší kontaktní osobou v daném místě.

Nabízíme také:

  •  Zabezpečení procesu: Díky standardizovaným a přizpůsobeným rozhraním můžete optimálně integrovat své obchodní procesy.
  • Předcházení chybám a časová úspora: Standardizované a automatizované kroky umožňují přesně ovládat vaše logistické procesy.
  •  Bezpečnost a dostupnost dat: Prostřednictvím centrální komunikační platformy jste přímo napojeni na naše systémy řízení přepravy a skladování.

DACHSER IT podrobně

Naše EDI centrum: Váš systémový tlumočník pro plynulý pohyb dat

Globální logistické procesy, založené na IT systémech, plní svou funkci pouze v případě, že partneři mluví stejným jazykem. Pro zajištění plynulého, časově efektivního a spolehlivého pohybu informací mezi účastníky, a to i v případě složitých projektů, provozujeme vlastní EDI centrum, které tvoří centrální komunikační platformu pro elektronickou výměnu dat. EDI (Elektronická výměna dat) je naším systémovým tlumočníkem - převádí a přenáší přicházející a odcházející data mezi všemi propojenými systémy. Standardizovaná a specifická rozhraní zákazníků umožňují rychlou a jednoduchou integraci všech obchodních procesů a také výměnu všech relevantních informací a dat.

Naše platforma API

API platforma nabízí zjednodušené připojení vašich aktivit k našim službám poskytovaným přes API. Získáte tím výhody robustního IT systému DACHSER v reálném čase. Podívejte se na náš API portál na stránce https://api-portal.dachser.com/ a seznamte se s našimi API službami?

Naše vlastní datová centra zajišťují ochranu dat, bezpečnost a nezávislost

Bezpečnost dat je nejvyšší prioritou společnosti DACHSER. Jsme jedním z prvních poskytovatelů logistických služeb, který obdržel certifikaci IT systémů podle normy DIN EN ISO/IEC 27001:2017. Jako součást našeho centralizovaného řízení dat máme všechna data našich zákazníků umístěna ve vlastních datových centrech a nemusíme si tedy pronajímat kapacitu od jiných dodavatelů. 
Plná kontrola nad vlastními počítači má několik nesporných výhod: Pracujeme v souladu s německými zákony a máme jasně stanovená pravidla. Biometricky chráněné přístupy v serverovnách zaručují maximální bezpečnost. S vlastními paralelními datovými centry nabízíme nepřetržitě nejvyšší míru dostupnosti a spolehlivosti.

Nejvyšší normy zabezpečení díky vlastním IT bezpečnostním systémům

Naši IT specialisté zaručují maximální bezpečnost v oblasti správy dat. Globálně jednotná IT struktura a standardizace IT procesů na centrální i decentralizované úrovni jsou základním předpokladem ochrany dat v systému - včetně vašeho vlastního.

Více o našich zákaznických aplikacích

eLogistics
Více
ActiveReport
Více