Kariéra Mediaroom

Dláždíme cestu - vaší kariéře v logistice

Díky pokrokům, které umožnila globalizace a neustále rozsáhlejší propojení přepravních tras do jedné globální sítě, má kariéra v logistice skutečně skvělou budoucnost. Práce pro společnost DACHSER vás postaví na práh cesty za úspěšnou kariérou v tomto dynamickém a mezinárodním prostředí. Nabízíme ideální podmínky pro žadatele ze všech oblastí, kteří chtějí nejenom získat zkušenosti s rychlým rozvojem logistiky ve společnosti DACHSER, ale rovněž chtějí pomoci společnost formovat.    

Ať už se k nám chcete připojit z důvodu změny kariéry nebo jste již profesionálem v tomto oboru, ať hledáte odborné zaměstnání s novou perspektivou či chcete získat první náhled do fascinujícího světa logistiky jako trainee u naší společnosti do má skutečný zájem o logistiku a také odhodlání a nadšení pro skvělé služby, je u nás vítán.

Zaměstnavatel, který se stará o vaši kariéru

Jako rodinná společnost s více než 30 000 zaměstnanci po celém světě se zaměřujeme na růst prostřednictvím inovací. Díky naší široké škále logistických služeb, přizpůsobeným řešením pro jednotlivé průmyslové obory a inteligentním IT systémům pro řízení dodavatelského řetězce jsme uznáváni jako důležitá hnací síla našeho oboru po celém světě.

Náš systém řízení kariéry DACHSER Career Management představuje příležitosti pro individuální a další profesní růst. Nejenom, že podporujeme naše zaměstnance po technické stránce, ale rovněž jim pomáháme růst v rámci jejich pozic a přebírání odpovědnosti. Mnoho pracovních míst je nabízeno prostřednictvím DACHSER Academy.

Jako součást celosvětové rodiny DACHSER žijete hodnotami naší firemní kultury. Patří sem zájem o cizí kultury, vzájemný respekt a ocenění v rámci týmů.    

Těšíme se, až nám pošlete svůj životopis!

Objevte pracovní příležitosti ve společnosti DACHSER

Volná místa
Stáže