Kariéra Mediaroom

DACHSER Contract Logistics - vše pod jednou střechou

DACHSER Contract Logistics kombinuje naši globální přepravní síť s efektivním skladováním, specifickými službami s přidanou hodnotou a individuálním poradenstvím. Inteligentní, komplexní kombinaci centralizovaných služeb pro různé obchodní moduly zastřešuje naše kontraktní logistika. To nám umožňuje nabídnout logistická řešení na míru pro velké a střední průmyslové a obchodní společnosti. Všechny funkce, které jsou součástí hodnotového řetězce, jsou přesně přizpůsobeny specifickým požadavkům vašeho dodavatelského řetězce. Abychom vám mohli nabídnout optimální logistická řešení, doplňujeme naše nákladově efektivní, standardní logistické služby o individuální služby.    

V systému Mikado máme k dispozici jedinečný systém řízení skladů. Systém je integrován do celého procesu přepravy a neustále se vyvíjí. Díky softwarovým standardům stejným na celém světě dosahuje Mikado maximální transparentnosti, kontinuity a zabezpečení.

Mnoho součástí našich služeb - jedno řešení

Díky našim integrovaným skladovacím službám můžeme využít optimální řešení kontraktní logistiky po celém světě a vytvořit tak nejúčinnější procesy dodavatelského řetězce. S celou řadou služeb s přidanou hodnotou optimalizujeme vaši logistiku ve všech fázích hodnotového řetězce.

Základ našich služeb tvoří naše vlastní přepravní síť. Jsme rovněž přítomni na nejdůležitějších nákupních a distribučních trzích, a proto jako logistický partner dokážeme řídit vaše globální aktivity včas, flexibilně a efektivně.    

Naši odborníci na kontraktní logistiku mají rozsáhlé znalosti produktů, průmyslových oborů a trhu. Abychom dokázali vyvinout efektivní integrovaná řešení, prověřují naši odborníci celkový stav vaší logistiky. Doprovází vás během výběrových řízení, optimalizují vaše stávající logistické a výrobní koncepty a také navrhují nové.

Na místě pro vás: Naše síť zkracuje vzdálenosti a vytváří důvěrné prostředí

Naše síť znamená, že vašimi kontaktními osobami jsou naši místní experti.    

Kvalita našich služeb je založena především na přenosu znalostí v síti společnosti DACHSER. To je zaručeno individuálními školicími programy a pravidelnou výměnou provozních zkušeností v rámci programu DACHSER Expert Warehouse Operations (DEWO).   

S přepravní sítí společnosti DACHSER jsme přítomni na nejdůležitějších světových nákupních a distribučních trzích. Mezikontinentální spojení prostřednictvím globální letecké a námořní přepravy DACHSER Air & Sea Logistics z nás činí spolehlivého partnera pro vaši kontraktní logistiku.

Přečtěte si více

Skladování
Více
Služby s přidanou hodnotou
Více