Aktualizace provozu DACHSER Air & Sea Logistics

Prostřednictvím této aktualizace chce společnost DACHSER informovat o aktuálním provozu DACHSER Air & Sea Logistics v regionech APAC, EMEA a Americas. V přiloženém dokumentu je uvedeno, zda jsou organizace DACHSER v daných zemích plně v provozu nebo zda jsou jejich činnosti omezeny a proč tomu tak je. Protože se situace v těchto zemích může rychle změnit, připojený dokument bude pravidelně aktualizován a zveřejňován na našich webových stránkách.


Upřímně litujeme veškerých nepříjemností způsobených touto pandemií našim zákazníkům. Ve společnosti DACHSER máme zavedena různá preventivní opatření a v případě potřeby nabídneme našim zákazníkům nejlepší alternativní řešení pro zachování jejich dodavatelského řetězce. Situace v přístavech, na letištích nebo celních úřadech však může způsobit zpoždění. Kromě toho je kapacita na globálním trhu letecké nákladní přepravy velmi napjatá, protože v současné době v podstatě neexistují žádné lety pro přepravu cestujících.


Současně společnost DACHSER zavedla přísná hygienická opatření, aby zajistila bezpečné pracovní prostředí a přispěla k zastavení šíření viru. DACHSER se snaží udržet dopad těchto opatření na co nejnižší úrovni, avšak společně s oficiálními opatřeními vlád to může vést k určitým zpožděním.


V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého obchodního zástupce společnosti DACHSER.

Provoz DACHSER Air & Sea Logistics PDF (0,24 MB)
Kontakt Tereza Valentova