DACHSER připojil Tunisko a Turecko na svoji síť sběrné služby

Na začátku tohoto roku DACHSER otevřel dvě gateway sběrné služby pro přepravy celovozových zásilek (FTL) a dokládek (LTL) pro Tunisko a Turecko. Tento logistický provider tak rozšiřuje své portfolio služeb a nabízí svým zákazníkům rychlejší a efektivnější pozemní přepravy do a z těchto dvou zemí.


 
DACHSER připojil Tunisko a Turecko na svoji síť sběrné služby

Na  dvou branách pro Tunisko – ve francouzském Štrasburku a německém Ungerhausenu  a bráně pro Turecko také v  Ungerhausenu konsoliduje DACHSER sběrné zásilky z celé Evropy a může tak několikrát týdně nabízet přímé systémové přepravy do tuniských měst Rades a Bennane a do tureckého Istanbulu a Izmiru.

Společnost DACHSER je vlastními organizacemi zastoupena v Tunisku přibližně 15 let a v Turecku asi devět let. Turecko je od roku 2015 přímo napojeno na evropskou síť pozemních přeprav společnosti DACHSER prostřednictvím obchodní jednotky North Central Europe. Tunisko pak nyní brány ve Štrasburku a Ungerhausenu ještě více přibližují evropským trhům. Díky těmto službám vytváří společnost DACHSER spolehlivé importní a exportní spojení mezi Evropou, severní Afrikou a Blízkým východem. Dalším krokem je expanze na Kavkaz.

Již počátkem roku 2023 DACHSER přes štrasburskou bránu připojil ke své síti sběrných přeprav Maroko a od té doby nabízí pravidelné denní linky pozemní přepravy do zemí Maghrebu. Pevné a synchronizované tranzitní časy zajišťují spolehlivé a efektivní plánování přeprav. Za  efektivními procesy a bezpečném celním odbavení stojí také týmy společnosti DACHSER s dlouholetými logistickými zkušenostmi v Maghrebu a Turecku.

Jednotné standardy kvality v Evropě i za jejími hranicemi

Díky standardizovaným procesům a systémům umožňuje společnost DACHSER svým zákazníkům sledovat zásilky a řídit všechny logistické procesy napříč celým systémem. V Turecku již společnost DACHSER pracuje s vlastním systémem řízení dopravy Domino, který bude brzy zaveden i v Tunisku. Jednotné procesy a standardy služeb zajišťují vysokou kvalitu dodávek.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit naši nabídku Cargoplus a kromě Maroka nyní nabízíme i pravidelné pozemní přepravy z Evropy do Tuniska a Turecka a zpět několikrát týdně – a samozřejmě s vysokými a jednotnými standardy služeb a kvality,“ říká Renata Gayer, vedoucí oddělení DACHSER Cargoplus.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova