Michal Křižan se stal novým General Managerem DACHSER Kladno

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic ohlásil personální změnu ve vedení své největší české pobočky – Michal Křižan se stal novým General Managerem DACHSER Kladno.

Michal Křižan
Michal Křižan

Ing. Michal Křižan (38) pochází z Kladna. Vystudoval Vysokou školu finanční a správní v oboru Řízení podniku a podnikové finance. Svoji kariéru zahájil v roce 2001 v telekomunikační společnosti Celestica Kladno, kde měl na starosti operativní řízení výroby a servisu elektronických zařízení. Do společnosti DACHSER Czech Republic přichází z logistické společnosti Arvato Services, v níž působil od roku 2007, v posledních osmi letech na pozici prokuristy a Business Unit Directora logistického centra. V nové pozici General Managera DACHSER Kladno přebírá zodpovědnosti Jana Pihara, který po nástupu do funkce generálního ředitele společnosti DACHSER Czech Republic v lednu tohoto roku dočasně kladenskou pobočku řídil.

K této nové roli přistupuji s velkým respektem zejména s ohledem na dosavadní dynamický rozvoj kladenské pobočky. Rád bych na tyto úspěchy společně s celým týmem navázal.

říká Michal Křižan

Jako General Manager pobočky DACHSER Kladno prošel Michal Křižan řadou přípravných kurzů a mezinárodních školení v rámci sítě DACHSER. Na své nové pozici bude odpovědný za strategické i operativní řízení pobočky, další rozvoj jejích obchodních aktivit a také za expanzi.

Cíle do budoucna

„Michal Křižan má bohaté zkušenosti z logistiky i řízení výroby a my věříme, že na naší největší pobočce své zkušenosti dobře zúročí,“ uvádí Ing. Jan Pihar, generální ředitel DACHSER Czech Republic, a dodává, „bude čelit i novým výzvám v podobě rozšíření našeho logistického centra v následujících letech, svoji pozornost by měl zaměřit i na oblast lidských zdrojů a analýzu ekonomiky provozu.“

Michal Křižan hovoří anglicky. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména kondičnímu běhu, cyklistice a fitness.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova