Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Štafetový kolík byl předán: nová generace lídrů společnosti DACHSER vedená CEO Burkhardem Elingem oficiálně převzala kormidlo společnosti 1. ledna tohoto roku. Tímto tématem se zabýváme i v aktuálním čísle časopisu DACHSER.  

DACHSER magazine 01/21

Úvodní článek s názvem „Dosažení rovnováhy mezi stabilitou a změnami“ popisuje, jak probíhaly změny ve společnosti DACHSER, aby nový vedoucí tým mohl pokračovat v psaní úspěšného příběhu, který začal před více než 90 lety.

Přinášíme vám také několik příběhů o úspěšné spolupráci s našimi zákazníky. Můžete si přečíst, jak pobočka společnosti DACHSER v Neussu poblíž Düsseldorfu přeorganizovala jeden ze svých skladů, aby dosáhla ještě vyšší efektivity u svých tří klíčových zákazníků z potravinářského sektoru. Také podnikneme výlet do Rakouska, kde již deset let naši kolegové z Air & Sea Logistics zajišťují, aby produkty jednoho z předních zpracovatelů dřeva byly přepraveny do celého světa – po železnici, lodí i letecky. V případě potřeby organizuje DACHSER také přepravu celých výrobních zařízení nebo, jako tomu bylo v loňském roce, naléhavě potřebného zdravotnického vybavení.

Také další článek se zabývá ochrannými pomůckami: Společnost DACHSER v minulém roce podpořila mladou obchodní společnost z regionu Asturias v severozápadním Španělsku při zásobování Španělska a dalších evropských zemí více než 100 miliony roušek a dalších zdravotnických produktů. Můžete se dočíst, jak úspěšná byla tato spolupráce, zejména v dobách pandemie.

Váš DACHSER magazín

Jako obvykle nabízejí stránky našeho časopisu mnohem více zajímavostí a příběhů ze světa inteligentní logistiky. Doufáme, že vás čtení nového čísla časopisu společnosti DACHSER pobaví i inspiruje. Stáhněte si DACHSER magazín v souboru PDF.

DACHSER magazine 01/21 - anglická verze PDF (8,57 MB)
Kontakt Lenka Demlova