zpět
Novinky

Poslední letošní vydání DACHSER magazínu

Inovace a kvalita spojená s tradicí a zručností, to je synonymum pro mnoho švýcarských výrobků. Těší se vynikajícímu celosvětovému renomé. Patří mezi ně i bylinné pastilky Ricola, klasika mezi bonbony, jejíž speciální receptura obsahuje výtažky ze 13 švýcarských horských bylin.

DACHSER magazín 04/19

V letošním posledním čísle DACHSER magazínu se dočtete, jak si tento tradiční švýcarský výrobek hledá cestu na globální trhy a že je přitom kromě chytrých logistických řešení zapotřebí i úzké spolupráce. Právě taková funguje už celé desetiletí mezi společností Ricola a DACHSER Air & Sea Logistics Switzerland.

Další desáté výročí, o kterém se zmiňujeme na stránkách magazínu, slaví DACHSER v Brazílii, a tak se na působení DACHSERU v této jedinečné jihoamerické destinaci blíže podíváme.

Důvod k oslavám má také náš další zákazník – společnost Würth, světový lídr v prodeji montážního a spojovacího materiálu. Před nedávnem totiž otevřela v německém Waldenburgu nový centrální sklad a DACHSER pro ni poskytuje služby přímé distribuce po celé Evropě.

V tomto čísle si můžete přečíst nejen tyto příběhy ale mnohem více.

Váš DACHSER magazín

Zde si můžete stáhnout anglickou verzi DACHSER magazinu v PDF. Doufáme, že v něm naleznete inspiraci pro Vaši pracovní praxi, ale i pro chvíle soukromé. 

DACHSER magazine PDF (8,30 MB)
Kontakt Lenka Demlova