zpět
Informace z trhu Novinky

„Pro nás je to nový začátek, ne rozloučení“

Od 1. ledna se do dozorčí rady rodinné společnosti DACHSER připojí CEO společnosti DACHSER Bernhard Simon a jeho zástupce Michael Schilling, COO Road Logistics. Novému týmu představenstva v čele s Burkhardem Elingem předávají vysoce stabilní a odolnou společnost. Níže Bernhard Simon hovoří o změnách na nejvyšší úrovni vedení společnosti DACHSER.

DACHSER CEO Bernhard Simon

Nenecháme koronavirovou pandemii převzít otěže z našich rukou. To byla naše hlavní zásada, když jsme na konci března – uprostřed lockdownů v Evropě a mnoha dalších zemích po celém světě – komunikovali dlouho plánované změny ve vrcholovém managementu společnosti DACHSER účinné od 1. ledna 2021.

V této době plné nejistoty a pesimistických výhledů do budoucnosti to byl odvážný krok. Ale přišlo to ve správný čas. Rok 2020 působivě prokázal, jak robustní a adaptabilní je síť společnosti DACHSER postavená na lidech, strategicky umístěných pobočkách a IT systémech, a to i v době krize. Vždy jsme byli  připraveni poskytovat naše služby a plnit naše závazky, někdy i v těch nejtěžších podmínkách. Z této síly pak mohli těžit naši zákazníci i obchodní partneři.

Další éra ve společnosti DACHSER

Po 31 letech společné práce v oblasti operativního řízení zanecháváme se svým kolegou, členem představenstva a COO Road Logistics Michaelem Schillingem, vysoce stabilní a krizi odolnou společnost, naše celoživotní dílo. V dozorčí radě se budeme oba nadále věnovat práci pro společnost DACHSER. Pro nás je to nový začátek, ne rozloučení.

Za poslední rok Burkhard Eling a jeho nastupující tým představenstva opět skvěle prokázali své odhodlání. Nyní zahájí další éru na naší cestě stát se nejintegrovanějším poskytovatelem logistických služeb na světě a budou pokračovat v dobré tradici: vytvářet hodnoty a optimalizovat logistickou bilanci zákazníků společnosti DACHSER.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova