zpět
Novinky

„Silná logistická aliance bude i nadále vzdorovat koronaviru“

Úzká spolupráce se zákazníky a servisními partnery, udržení dodavatelských řetězců v chodu a možnost se na sebe vzájemně spolehnout i v době nouze – to je pro Bernharda Simona, CEO společnosti DACHSER, naprosto nezbytné pro podzimní podnikání v době koronavirové.

Bernhard Simon, CEO společnosti DACHSER

Když se za pár let ohlédneme za rokem 2020, budeme si pamatovat nejen nespočetné videokonference, ale také jednu nebo dvě probdělé noci. Jak udržet doručování zboží v chodu? Jak se vypořádat s obchodními překážkami a izolací? Jak předejít uzavření výrobního závodu a ochránit zdraví zaměstnanců?

Ale také si budeme pamatovat, jak nás koronavirová krize navzdory fyzickému odstupu sblížila. Ruku v ruce se zákazníky a servisními partnery udržujeme dodavatelské řetězce v chodu. V nejistých dobách se na sebe můžeme spolehnout, společně a s velkým odhodláním a zaujetím nacházet řešení. To je něco, na co můžeme být hrdí a čím se na nás koronavirová krize natrvalo podepíše. Také to zahrnuje zaslouženou pozornost veřejnosti a ocenění práce řidičů a našich zaměstnanců.

Dobře připraveni na podzimní špičku

Ale v současné realitě roku 2020 krize zdaleka není za námi. Po celém světě rostou počty nakažených. Se začátkem podzimu se očekává opětovné zhoršení situace v mnoha zemích Evropy a Asie. Podzimní byznys je plný nejistoty. Přesto jsme dobře připraveni, abychom nezklamali důvěru, kterou do nás vkládáte, co se kvality a služeb týče. Silné spojenectví v logistice bude pokračovat a stane se opěrným pilířem i v následujících měsících.

Kontakt Lenka Demlova