zpět
Novinky

Společnost DACHSER opět nabízí charterové letecké přepravy do Šanghaje

Mezinárodní logistický provider DACHSER i letos spouští charterové lety na trase Frankfurt–Šanghaj–Frankfurt a nabídne zákazníkům ze střední Evropy a Číny v hlavní sezóně od října do prosince týdenní zpáteční lety pro letecké cargo.

Společnost DACHSER opět nabízí charterové letecké přepravy do Šanghaje

S charterovými lety, které společnost DACHSER provozuje v rámci své vlastní logistické sítě, nabízí divize Air & Sea Logistics svým evropským a čínským zákazníkům spolehlivé a plánovatelné řešení pro jejich letecké zásilky. Takovým způsobem se společnost DACHSER vyhne kapacitním překážkám v období hlavní sezóny mezi říjnem a prosincem. Charterové spojení s Boeingem 747 nabízí přepravní kapacitu 105 tun leteckého carga v každém letovém směru.

Zákazníci tohoto charterového projektu

„I tento rok očekáváme v letecké přepravě v hlavní sezóně velký zájem. Vlastní charter znamená, že pro naše zákazníky umíme vytvořit prémiové kapacity s pevnými procesními a tranzitními časy,“ říká Timo Stroh, Head of Global Air Freight ze společnosti DACHSER. „Tímto způsobem umožňujeme našim zákazníkům využít dodatečný kapacitní objem pro přepravu jejich leteckého carga, i když je kapacita na trhu s leteckými přepravami omezená. I speciální zásilky, jako je zboží s kontrolovanou teplotou a expresní zboží, lze poslat touto charterovou linkou do kterékoliv části Evropy i severní Číny.

Zákazníci tohoto charterového projektu z Evropy mohou profitovat i z výborného propojení divizí DACHSER Air & Sea Logistics a DACHSER European Logistics – společnost zajišťuje nakládku a doručení zásilek díky komplexním službám pozemních přeprav. V Asii divize DACHSER Air & Sea Logistics organizuje vyzvednutí a distribuci po vnitrozemí prostřednictvím svých partnerů.