Kariéra Mediaroom

Mezinárodní pozemní přeprava - za hranicemi Evropy

Aby bylo možné co nejlépe řídit pohyb zboží v mezinárodní pozemní přepravě, rozdělili jsme naše komplexní logistické dovednosti do dvou obchodních oblastí: DACHSER Cargoplus a DACHSER Cargoplus Food.  Tímto způsobem můžeme nabídnout komplexní know-how, spolehlivé procesy a bezpečnost, nemluvě o nejvyšší možné úrovni odborných znalostí s cílem pomoci vám monitorovat zboží za hranicemi Evropy.    

Naše logistické služby v mezinárodní pozemní přepravě pokrývají země celé Evropy, státy Maghrebu a také Turecko. Součástí DACHSER Cargoplus je i organizace vaší nákupní a distribuční logistiky od zásilek sběrné služby až po celovozové zásilky pro speciální trhy zemích Maghrebu a Turecku, kde evropská síť společnosti DACHSER končí. DACHSER Cargoplus Food se stará o vaši nákupní a distribuční logistiku a zajišťuje přepravu celovozových zásilek v Evropě, Turecku, na Blízkém východě a také v arabských zemích.

Nejvyšší bezpečnostní standardy pro vaše zásilky

V rámci mezinárodní pozemní přepravy splňujeme nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti ve všech oblastech. Naši logističtí experti vyvinuli koncept se spolehlivými procesy a vyhodnocováním rizik pro vaše zásilky. Obzvláště u složitých dodavatelských řetězců přesně analyzují individuální, specifické požadavky a vlastnosti vašich zásilek. To umožňuje realizovat hladký a bezpečný proces zpracování objednávky. Díky našim mnohaletým zkušenostem a prověřeným partnerstvím udržujeme v cílových zemích stabilní cenovou politiku.

Naše služby pro mezinárodní pozemní přepravu

  • Centrální řízení procesu přepravy
  • Specifická přepravní řešení pro naše zákazníky
  • Vysoká úroveň daňových a účetních znalostí
  • Úzká integrace s přepravní sítí DACHSER European Logistics a/nebo sítí European Food Network
  • Centrální oddělení plánování charterových přeprav se zkušenými specialisty
  • Rozsáhlé zkušenosti s trhy v cílových zemích
  • Nejvyšší úroveň zabezpečení prostřednictvím monitorování přes GPS
  • Ochranný doprovod zásilek na vyžádání
  • Pečlivý výběr spolehlivých přepravců
  • Každodenní plánování ve všech zemích

Lokální tým našich zaměstnanců nese své ovoce

Naši specialisté na logistiku nabízejí rozsáhlé znalosti trhu, odborné zkušenosti a vynikající jazykové dovednosti. Naši místní zaměstnanci jsou ve stálém kontaktu s potřebnými institucemi a odpovědnými orgány. Tímto způsobem vytváříme spolehlivé parametry - nejen s ohledem na bezpečnou přepravu zboží, ale rovněž s ohledem na stabilní ceny. Naši zaměstnanci vyřizují veškerou dokumentaci, například včasné vyplnění celní, dovozní a vývozní dokumentace. 

Přečtěte si více

Cargoplus
Více
Region Maghreb
Více
Turecko
Více