Kariéra Mediaroom

Naše skladovací služby - klíč k úspěchu

Více než 160 skladů společnosti DACHSER po celém světě a 2,7 miliony paletových míst tvoří základní kámen našeho komplexního řešení dodavatelského řetězce. Díky standardizované síti skladů nabízíme vysokou úroveň kvality, funkčnosti a provozního řízení. Kdekoliv na světě se tak můžete spolehnout na spolehlivou, včasnou a efektivní implementaci, která přesně splňuje vaše individuální požadavky.

Zákazníci využívající naši kontraktní logistiku profitují z efektivních procesů

Naši zákazníci využívající kontraktní logistiku profitují především z výhod přesně nastavených a optimálně koordinovaných procesů. Máte přístup ke skladovanému zboží a vychystaným objednávkám po celém světě, stejně jako k rozsáhlým znalostem našich expertů v jednotlivých oborech a neuvěřitelně rozsáhlým službám. Prostřednictvím inteligentních a efektivních procesů a také flexibilního využívání techniky a vybavení optimalizujeme pohyb zboží v našich skladech. S našimi komplexními, nepřetržitě optimalizovanými logistickými koncepty skladování a přepravních služeb nabízíme našim partnerům stálou podporu na jejich nákupních a distribučních trzích.

Výhody skladování se společností DACHSER

  • Maximální flexibilita IT systému Mikado vyvinutého našimi vlastními odborníky   
  • Specifické znalosti produktů získané v různých průmyslových oborech našich zákazníků   
  • Méně rozhraní znamená rychlejší komunikaci   
  • Optimalizace procesu od odesílatele k zákazníkovi díky prodloužení doby vyzvednutí a prodloužení uzávěrek pro vychystávání ve skladu
  • Flexibilní reakce na sezónní špičky pomocí přesunu kvalifikovaného personálu v síti skladů společnosti DACHSER

DACHSER Contract Logistics v detailu

Zaručená profesionalita díky specifickým řešením pro průmyslové obory

Všechny sklady a procesy jsou individuálně přizpůsobeny vašim potřebám. S ohledem na specifické požadavky průmyslových oborů kombinujeme naše jednotlivé skladovací systémy, ručně nebo automaticky, a vytváříme tak optimální celková řešení podle vašich potřeb. Používáme různé formy skladování podle produktů, například sklady s vysokými regály, blokové sklady, sklady se širokými nebo úzkými uličkami nebo sklady pro malé součástky. Každá položka je zpracována podle požadavků zákazníka s ohledem na zákonné předpisy. Řídíme profesionální skladování nebezpečných látek (DACHSER Chem Logistics) a také hygienickou manipulaci a kontrolu teploty v rámci divize DACHSER Food Logistics nebo služby s přidanou hodnotou požadované pro vaše objednávky.

S našimi IT řešeními máte dobré spojení

Ve všech případech je počítačově řízená kontrola zboží ve skladech založena na našem vlastním systému řízení skladů Mikado. Inovativní software je nedílnou součástí integrovaného, síťového IT řešení společnosti DACHSER. Úroveň integrace nastavujete vy sami - od ručního zadávání, webového zadávání objednávky prostřednictvím aplikace DACHSER eLogistics až po plně integrovanou výměnu dat prostřednictvím EDI.

Naše kategorie: Víceuživatelské sklady a vyhrazené sklady

Můžete volit ze dvou kategorií skladování: Naše víceuživatelské sklady,  které nabízejí nejvyšší úroveň efektivity spojením různých transakcí zákazníků do jednoho skladu nebo vyhrazené sklady pro individuální a specializovaná řešení skladování. Na vyžádání rovněž převezmeme vaší interní logistiku. Jako externí logistický partner řídíme všechny pohyby zboží a optimalizujeme celkový proces logistiky vaší společnosti. Realizujeme všechny vychystávací techniky a strategie outsourcingu, které požadujete. Sledování data spotřeby a šarže je ve společnosti DACHSER standardem.

Hledáte dostupné skladové prostory?

DACHSER Contract Logistics vám může nabídnout volné kapacity! Zde najdete dostupné skladové prostory.