zpět
Informace z trhu Novinky

DACHSER na veletrhu transport logistic 2019

Mezinárodní logistický provider DACHSER se představil na předním logistickém veletrhu transport logistic v Mnichově. Na začátku června na impozantním stánku s plochou 600 m2 prezentoval své portfolio služeb. Vzhledem k tématu „Optimal Fulfillment Through Integrated Connectivity“ se návštěvníci veletrhu měli možnost seznámit s optimalizovanými logistickými řešeními a integrovanými a digitalizovanými procesy společnosti DACHSER.

DACHSER na veletrhu transport logistic 2019

Veletržní tým byl jako vždy složen ze zaměstnanců z celého světa a byl tak zárukou mezinárodního know-how společnosti DACHSER. Letos zde DACHSER představil novou koncepci expozice, která odrážela celou škálu jeho integrovaných služeb. V osobních rozhovorech, přes dotykové obrazovky nebo prostřednictvím interaktivních prezentací se návštěvníci mohli dozvědět vše o tématech integrace a propojování v rámci vlastních IT systémů DACHSERU a také o používaných inovativních a digitálních procesech. „Veletrh transport logistic je skvělou platformou, kde se můžeme prezentovat jako přední hráč na světové logistické scéně,“ říká Birgit Kastner-Simon, Corporate Director, Corporate Marketing společnosti DACHSER.

Stanovení tempa globální logistiky

Veletrh transport logistic, který se koná každé dva roky v Mnichově, je značka uznávaná v logistice po celém světě. Jako přední evropská událost v oblasti logistiky, mobility, IT a řízení dodavatelského řetězce určuje tempo budoucích výzev a milníků celosvětové logistiky a dopravy. Letos zde vystavovalo své produkty a služby více než 2 300 společností z více než 60 zemí a navštívilo ho kolem 64 tisíc návštěvníků.

Kontakt Tereza Valentova