DACHSER nabízí denní letecké spojení z Číny a Hongkongu do Frankfurtu

DACHSER i v letošním roce nabízí svým zákazníkům spolehlivé každodenní spojení letecké nákladní přepravy ze Šanghaje a Hongkongu do své gateway v německém Frankfurtu. Tyto pravidelné a přímé služby jsou vhodné zejména pro časově citlivé zásilky.

DACHSER nabízí denní letecké spojení z Číny a Hongkongu do Frankfurtu

Společnost DACHSER sjednala s hlavními komerčními leteckými společnostmi v Číně denní spojení pro letecké cargo na přímých letech z letiště v Šanghaji do Frankfurtu nad Mohanem. DACHSER rovněž nabízí každodenní linku z Hongkongu do své gateway ve Frankfurtu a navíc na této trase provozuje každý pátek vlastní charterový let. Tento let je určen pro přepravu běžného nákladu a na vyžádání je rovněž možné přepravit také speciální náklad z oblasti Life Science & Healthcare, nebezpečné zboží a zboží se speciálními rozměry.

Po příletu na frankfurtské letiště mohou být zásilky okamžitě přepravovány hustou sítí pozemních přeprav společnosti DACHSER do různých evropských zemí, jako je Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Maďarsko, Česká republika, Dánsko, Slovensko a samozřejmě do celého Německa. Hlavní benefit pro zákazníky plyne z komplexního řešení dodavatelského řetězce, jakákoliv rizika se snižují díky bezproblémové kontrole a risk managementu. Kombinace silniční, letecké a námořní logistické sítě společnosti DACHSER vytváří synergické efekty a umožňuje standardizované a efektivní dodání do mnoha destinací v rámci Evropy.

Denní servis s jasně definovanými tranzitními časy

Díky těmto možnostem nabízí společnost DACHSER svým zákazníkům různé služby letecké nákladní dopravy s možností denní přepravy v optimálně definovaných tranzitních časech. Zároveň je dosaženo maximální transparentnosti díky plně integrovanému IT prostředí, které umožňuje proaktivní sledování a monitorování prostřednictvím jednoho rozhraní.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova