Optimalizujte své logistické procesy s DACHSER IT systémy

Když se analogové procesy setkávají s digitálním světem, vytváří se inteligentní logistika.

Jako technologický průkopník a hnací síla průmyslu poskytuje společnost DACHSER plně integrované digitální sítě podporované jednotnými informačními technologiemi.

Profitujte z IT řešení společnosti DACHSER:

  • efektivní procesy díky vysokému výkonu, kvalitě a stabilitě našich systémů
  • uživatelsky přívětivá, zákaznicky orientovaná řešení
  • bezpečná výměna dat a přístup k datům v reálném čase
  • minimální míra chybovosti díky digitalizovaným procesům
  • vysoká úroveň integrace se systémy našich zákazníků

Odborníci na bezpečnost DACHSER IT systémů zajišťují maximální ochranu dat. Všechna data, která se pohybují v systému, těží z ochrany globálně jednotných IT systémů a standardizovaných procesů.

IT systémy společnosti DACHSER

Propojenost vlastních IT systémů se systémy zákazníků a externími platformami umožňuje společnosti DACHSER poskytovat jednotnou a vysoce kvalitní integraci dat pro všechny logistické procesy.

edi (Electronic Data Interchange): Globální IT-podporované procesy fungují pouze tehdy, pokud jsou systémy úzce propojeny. Naše B2B platforma používá EDI k zajištění optimální integrace vašich obchodních dat.

api (Application Programming Interface): Profitujte z vysoké výkonnosti DACHSER IT systémů v reálném čase: naše portfolio API umožňuje přímé propojení vašich aplikací k systémům DACHSER.

eLogistics: Webový portál podporující všechny procesy v dodavatelském řetězci: od sledování zásilek přes správu objednávek až po nahrávání a stahování dokumentů.

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se prosím na svou kontaktní osobu na pobočce společnosti DACHSER.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova