Edoardo Podestá se ujímá vedení DACHSER Air & Sea Logistics

Dlouholetý Managing Director asijsko-pacifického regionu nyní přebírá odpovědnost za aktivity společnosti DACHSER v leteckých a námořních nákladních přepravách. 

DACHSER jmenuje Edoarda Podestu na pozici Chief Operations Officer (COO) obchodní oblasti Air & Sea Logistics. Edoardo Podestá nahrazuje Jochena Müllera, který dosud tuto pozici zastával.

Edoardo Podesta, Chief Operations Officer (COO) DACHSER Air & Sea Logistics
Edoardo Podesta, Chief Operations Officer (COO) DACHSER Air & Sea Logistics

DACHSER a současný COO Air & Sea Logistics, Jochen Müller, se po vzájemné dohodě rozhodli neprodloužit smlouvu, která měla skončit v roce 2020. Jochen Müller s okamžitou platností ukončí svou činnost ve společnosti DACHSER.

Edoardo Podestá spojuje podnikatelský úspěch a silné vůdčí schopnosti s hlubokou znalostí asijských a globálních trhů letecké a námořní přepravy. Jako COO Air & Sea Logistics bude pokračovat v rozšiřování naší mezikontinentální sítě pro leteckou a námořní přepravu a ještě těsněji ji propojovat s naší evropskou sítí pozemních přeprav.

Bernhard Simon, CEO skupiny DACHSER

V průběhu několika posledních let byl Jochen Müller zodpovědný za další rozvoj podnikání v letecké a námořní nákladní přepravě v celosvětové síti společnosti, čímž posílil základy pro globálně integrovaná řešení dodavatelského řetězce pro naše zákazníky. Díky jeho úsilí posílil DACHSER své struktury nezbytné pro další rozvoj činností v letecké a námořní nákladní dopravě. DACHSER děkuje Jochenu Müllerovi za spolupráci založenou na vzájemné důvěře a přeje mu to nejlepší v jeho osobním i profesním životě.

Úspěšný rozvoj leteckých a námořních přeprav v Asii

Zkušený manažer společnosti DACHSER, Edoardo Podestá, přebírá řízení globální letecké a námořní přepravy. Tento 57letý Ital se připojil ke skupině DACHSER v roce 2003 jako člen manažerského týmu společnosti Züst Ambrosetti Far East Ltd. poté, co tuto společnost DACHSER převzal. Vzhledem k jeho úspěchu v čele letecké a námořní přepravy v asijském regionu byl v roce 2014 jmenován na pozici Managing Director celé obchodní jednotky Asie a Tichomoří.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova