Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Jednou z klíčových frází posledních několika měsíců ve společnosti DACHSER bylo „Udržení dobrého směru a formování aktivního přístupu“. To je také název rozhovoru s Burkhardem Elingem v nejnovějším časopise DACHSER, ve kterém nový CEO společnosti DACHSER vysvětluje, co pro něj tato slova znamenají.

DACHSER magazine 02/21

V rozhovoru také podrobně hovoří o tématech inovace a digitalizace, důležitosti ochrany klimatu a roli lidí v logistice budoucnosti.

Když přemýšlíme o budoucím světě, stále všichni čelíme stejnému úkolu: překonat globální pandemii. Naše naděje se upínají k očkování, které v posledních měsících zrychluje v mnoha částech světa. V Berlíně DACHSER podporuje vládní instituce skladováním a distribucí vakcín po celém městě. To vyžaduje nejen odborné logistické znalosti, ale také velkou míru důvěry a flexibility.

Koronavirus i nadále zůstává aktuálním tématem. Všichni zažíváme pandemii svým vlastním způsobem a všichni se musíme vypořádávat se změnami v osobním životě i v práci. Ale co se vlastně změnilo? Mluvili jsme o tom s našimi kolegy z celého světa.

Tyto a další příběhy z dnešního a budoucího světa logistiky najdete na stránkách tohoto čísla. 

Váš DACHSER magazín

Jako obvykle nabízejí stránky našeho časopisu mnohem více zajímavostí a příběhů ze světa inteligentní logistiky. Doufáme, že vás čtení nového čísla časopisu společnosti DACHSER pobaví i inspiruje. Stáhněte si DACHSER magazín v souboru PDF.

DACHSER magazine 02/21 - anglická verze PDF (6,00 MB)
DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Tereza Valentova