Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

„Nic není trvalejšího než změna“ – moudrá slova, která jsou v této době velmi aktuální. Svět se točí stále rychleji, tempo inovací a tlak na změny se zvyšuje i v logistice. Co naše společnost a naši zákazníci dělají pro řešení naléhavých problémů budoucnosti si můžete přečíst v posledním čísle časopisu DACHSER.

DACHSER magazine 04/21

Náš úvodní příběh se zabývá umělou inteligencí, přesněji řečeno strojovým učením. To se inteligentní algoritmy ponoří do dat z každodenních operací a neustále se učí. To, co se naučí, pak pomáhá lidem před obrazovkami lépe plánovat kapacitu, zlepšovat kvalitu dat a optimalizovat procesy. Podrobnosti najdete na straně 6.

Tato doba změn a inovací zasahuje také do automobilového průmyslu. Dnešní vozidla jsou plná senzorů, které pomáhají zajistit pohodlí a bezpečnost, a rostoucí popularita elektrických pohonů zvyšuje poptávku po složitých součástech. Aptiv, jeden z předních světových dodavatelů pro výrobce automobilů, se obrací na průmyslové řešení Automotive Logistics společnosti DACHSER, aby zajistil spolehlivé dodavatelské řetězce pro své výrobní závody v Číně – a tím i mobilitu zítřka. Celý příběh začíná na straně 16.

Další špičkovou technologií, která je neustále v pohybu, jsou automaticky naváděná vozidla (AGV), která se v současné době testují ve dvou skladech společnosti DACHSER ve snaze ušetřit zaměstnancům rutinní práci. Počínaje stranou 28 vysvětlíme, jak tato AGV fungují.

Váš DACHSER magazín

Tyto a další příběhy o inovativních technologiích, chytrých nápadech pro dnešek a zítřek a lidech, kteří za nimi stojí, najdete na stránkách tohoto vydání.

Doufáme, že vás čtení nového čísla časopisu společnosti DACHSER pobaví i inspiruje. Stáhněte si DACHSER magazín v souboru PDF.

DACHSER magazine 04/21 - English PDF (6,79 MB)
Kontakt Lenka Demlova