Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Odvaha a důvěra jsou vždy dobrými společníky a v tuto chvíli jsou důležitější než kdy jindy – zdá se, že výzvám a krizím není konec. Abychom našim zákazníkům zajistili ty nejlepší služby,  ve společnosti DACHSER bereme uprostřed této nejisté doby věci do vlastních rukou. O tom jsou příběhy v novém vydání časopisu DACHSER.

DACHSER Magazine 2/2022

Přečtěte si úvodní příběh a zjistěte, jak DACHSER jako přední poskytovatel logistických služeb řídí, monitoruje a optimalizuje globální dodavatelské řetězce svých zákazníků – od začátku až do konce. Tento komplexní úkol nám svěřila společnost Camso, přední výrobce průmyslových pneumatik, kol a gumových pásů. Kromě přepravy zásilek dohlíží DACHSER také na transparentnost a řízení ostatních poskytovatelů logistiky. Jak k tomuto uspořádání došlo, jaké byly nutné přípravy a jak přesně nyní spolupráce funguje na denní bázi, se dozvíte na straně 6.

Další příklad realizace logistických služeb na míru naleznete na straně 20. Díky svým odborným znalostem v oblasti skladování a oborovému řešení DACHSER DIY Logistics uspěl DACHSER u amerického výrobce grilů Char-Broil. Grily jsou tak na pultech místních hobby marketů nebo u online prodejců včas na zahájení sezóny v Evropě.

Kromě toho nám v tomto čísle poskytl rozhovor Edoardo Podestà, COO Air & Sea Logistics. Hovořili jsme o výzvách, kterým v současnosti čelí sektor letecké a námořní přepravy. I zde jsou odhodlání a zkušenosti klíčem k tomu, aby byly dodavatelské řetězce zákazníků co nejspolehlivější a nejefektivnější.

Váš DACHSER magazín

Tyto a mnoho dalších příběhů najdete v tomto čísle. Doufáme, že se vám letní číslo časopisu DACHSER bude líbit. Stáhněte si DACHSER magazín v souboru PDF.

Můžete si také prohlédnout předchozí čísla časopisu DACHSER.

DACHSER magazine 2/22 – anglická verze PDF (7,44 MB)
DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova