Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Logistika je plná inovací, které se dnes stále rychleji stávají součástí každodenní práce – ať už jde o alternativní pohony, různé digitální aplikace a chytré využití dat nebo nové autonomní pomocníky při manipulaci v tranzitních terminálech a skladech.

DACHSER magazine 3/2022

Technický pokrok v současnosti přináší v logistice velké změny. V titulním příběhu se však soustředíme na ještě důležitější faktor budoucnosti: lidi. Protože bez dobře vyškolených a motivovaných kolegů se v logistice nic nerozběhne – ani zásilky, ani inovace. Přejděte na stranu 6 a seznamte se třemi našimi kolegy, kteří zastupují přibližně 32 000 zaměstnanců, a realizují nejrůznější logistické aktivity pro naše zákazníky po celém světě.

O jednom z takových zákazníků je článek, který začíná na straně 16. DACHSER spolupracuje se švýcarskou společnost Georg Fischer na nejrůznějších místech po celém světě. V časopise představujeme Fredrika Rångeova a jeho tým ve skladu pobočky DACHSER v Jönköpingu ve Švédsku. Odtud je celý region severní Evropy zásobován produkty souvisejícími s potrubními systémy – rychle, spolehlivě a s velkým nasazením a vášní.

Aby zaměstnanci společnosti DACHSER mohli i nadále poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší služby, neobejdou se bez inovací. Terminál @ILO má potenciál stát se novým milníkem na této cestě. Tento „tranzitní terminál budoucnosti“ využívá datové maticové kódy, skenovací jednotky na stropě haly, algoritmy založené na umělé inteligenci a speciální software k vytvoření digitálního dvojčete – a tím i nové úrovně transparentnosti. Přejděte na stranu 22, kde se dozvíte více o technologii a jejím potenciálu a dvou pilotních zařízeních.

O tom, že inovace podporujeme nejen v rámci naší společnosti, ale v celém oboru logistiky je potom rozhovor se CEO naší skupiny DACHSER Burkhardem Elingem a naším CDO Stefanem Hohmem, kteří vysvětlují, proč je DACHSER součástí nadace Open Logistics Foundation a jak důležitá je digitalizace pro naši společnost a průmysl jako celek.

Váš DACHSER magazín

Tyto a mnoho dalších příběhů najdete v tomto podzimním čísle. Věříme, že se vám nové číslo časopisu DACHSER bude líbit. Stáhněte si DACHSER magazín v souboru PDF.

Můžete si také prohlédnout předchozí čísla časopisu DACHSER.

DACHSER magazine 3/2022 – anglická verze PDF (7,06 MB)
DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova