Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

„Klíčovou součástí logistických procesů jsou lidé.“ To je téma nového čísla DACHSER magazínu.

DACHSER Magazine 2/2020

Zejména v době krize je zřejmé, jakou roli hrají fungující logistické řetězce a jak důležití jsou lidé, kteří je udržují v provozu - bez ohledu na to, zda pracují v terminálech, kancelářích nebo za volantem kamionu. Přečtěte si titulní příběh tohoto vydání a zjistěte, jak se tempo života stále zrychluje a hodnoty společnosti DACHSER pomáhají udržovat orientaci, navozovat důvěru a ještě více nás sbližují. To je jediný způsob, jak zvládnout současné výzvy a vyjít z této krize silnější než kdy dříve.

V článku „Dodavatelské řetězce pod tlakem“ se zabýváme dopadem koronavirové globální pandemie. Přejděte na stranu 18 a přečtěte si, jak DACHSER zajišťuje maximální stabilitu dodavatelských řetězců pro své zákazníky a podporuje mezinárodní dodávky zdravotnického zboží pomocí flexibilních řešení.

Řidiči nákladních vozidel patří mezi ty, kteří čelí velkým výzvám. Každý den pracují za zpřísněných podmínek, aby zajistili dodání čerstvých zásob do obchodů a zákazníkům z mnoha průmyslových oborů. V rozhovoru začínajícím na straně 30 se fleet manager a vedoucí dopravy short distance podělili o své zkušenosti se současnou situací a také vyprávějí o novém ocenění pro řidiče.

V aktuálním čísle časopisu DACHSER na vás čeká mnoho příběhů ze světa logistiky a také mnoho užitečných informací, včetně přehledu vývoje koncepcí alternativních pohonů začínajících na straně 24.

Váš DACHSER magazín

Zde si můžete stáhnout anglickou verzi DACHSER magazinu v PDF. Doufáme, že v něm naleznete inspiraci pro vaši praxi, ale i pro chvíle soukromé.

DACHSER Magazín 2/2020 PDF (7,35 MB)
Kontakt Lenka Demlova