Nové číslo DACHSER magazínu je zde!

Šampaňské - na celém světě prakticky neexistuje žádný jiný nápoj, který by vyzařoval tolik šarmu, luxusu a radosti ze života. A není to jen výroba tohoto vznešeného nápoje, která vyžaduje velkou péči. Také přeprava z vinice až do regálů nebo na exkluzivní akce vyžaduje kvalitní logistiku.

DACHSER magazín 01/20

DACHSER poskytuje širokou škálu služeb šitých na míru pro top značky Moët Hennessy Deutschland: od přepravy a skladování zboží po vychystávání, stavění displejů, rytí na zakázku či event logistiku. Obraťte na stranu 4 a zjistěte, proč je nejlepší šampaňské v nejlepších rukou právě u DACHSERu.

V tomto čísle vás také zavedeme do zemí Beneluxu, jednoho z klíčových logistických center na světě. DACHSER provozuje své vlastní pobočky v tomto regionu již 45 let a nabízí celou škálu logistických služeb: leteckou nákladní přepravu na mezinárodních letištích v regionu, námořní nákladní přepravu v klíčových mezinárodních přístavech, pozemní přepravu prostřednictvím husté sítě poboček a řadu skladovacích služeb, které se neustále rozšiřují. Na straně 28 se dozvíte, jak lze všechny tyto služby propojit a přizpůsobit každému zákazníkovi, a to vše z jednoho zdroje.

Když mluvíme o přizpůsobení na míru, toto číslo také představuje dílo Lamberts Glassworks, bavorské společnosti s velkou tradicí. Lamberts vyrábí vysoce kvalitní sklo pro nové hodiny na Elizabeth Tower, známé jako Big Ben. Dočtete se zde o tom, jak DACHSER dodává toto sklo do Velké Británie co nejspolehlivějším a nejjednodušším možným způsobem.

Na tyto a mnoho dalších příběhů ze světa logistiky a spoustu užitečných informací se můžete těšit v nejnovějším čísle magazínu DACHSER.

Váš DACHSER magazín

Zde si můžete stáhnout anglickou verzi DACHSER magazinu v PDF. Doufáme, že v něm naleznete inspiraci pro Vaši pracovní praxi, ale i pro chvíle soukromé. 

DACHSER magazín 01/20 PDF (6,99 MB)
Kontakt Tereza Valentova