Nové číslo DACHSER magazínu je tady!

Jak společně zvládnout krizi - společnost DACHSER navazuje ještě těsnější vazby se svými zákazníky a partnery.

DACHSER Magazine 3/2020

Globální pandemie nadále představuje velké výzvy pro politiku, podnikání i společnost jako takovou. Krize zároveň odkryla jeden jednoduchý, ale významný fakt: jediný způsob, jak překonat tyto nejisté časy, je, že všichni budeme táhnout za jeden provaz. Přečtěte si titulní článek v aktuálním čísle DACHSER magazínu a zjistěte, jak jsme zvládli překážky posledních několika měsíců v úzké spolupráci s našimi zákazníky a partnery - od lockdownu a uzavření hranic v Evropě až po celosvětovou přepravu zdravotnických potřeb a dodávek potravin do supermarketů. Podrobnosti najdete na straně 4.

Jak ale koronavirová krize dlouhodobě ovlivní naši ekonomiku a jak změní globální toky zboží? Zažívá myšlenka přesunu výroby blíže k prodejním trhům renesanci? Mohl by koronavirus dokonce způsobit konec globalizace? Na straně 24 se podíváme do budoucnosti, ve které se některé věci pravděpodobně změní, i když určitě ne všechno.

Toto vydání našeho magazínu se rovněž zabývá tím, jak DACHSER řídí evropské toky nepostradatelného logistického nástroje: palet. Kromě toho nahlédneme do pobočky Malsch poblíž německého Karlsruhe, která nedávno uvedla do provozu nejmodernější sklad nebezpečného zboží.

Váš DACHSER magazín

Tyto a mnoho dalších příběhů ze světa logistiky, stejně jako spousta užitečných informací na vás čekají v nejnovějším čísle DACHSER magazínu. Stáhněte si magazín v PDF. Doufáme, že vás čtení DACHSER magazínu pobaví i inspiruje.

DACHSER magazín 3/2020 PDF (6,84 MB)
Kontakt Tereza Valentova