„Zachování toho dobrého a zvýšení agility“

Burkhard Eling je v čele rodinné společnosti DACHSER jako CEO od 1. ledna tohoto roku. Spolu s ním do představenstva nastoupila další generace lídrů. Během prvních měsíců na nové pozici hovoří Burkhard Eling o silném týmu a budoucích výzvách.

Další generace v představenstvu společnosti DACHSER: Robert Erni, Alexander Tonn, Burkhard Eling, Edoardo Podestà a Stefan Hohm (zleva)

 „Od prvního ledna převzala kormidlo společnosti DACHSER nová generace lídrů. Společně s mými kolegy z představenstva společnosti jsme se na to důkladně připravovali, Jsme silný tým a věříme, že jsme dobře připraveni čelit přicházejícím výzvám.

V krátkodobém výhledu to samozřejmě zahrnuje čelit koronavirové krizi, která nás bude zaměstnávat nejméně ještě první polovinu roku 2021. Na této frontě se síť DACHSER velmi dobře osvědčila. Našim zákazníkům poskytujeme  v těchto těžkých dobách bezpečí a stabilitu kontinuálním udržováním globálních dodavatelských řetězců v chodu.

Digitalizace současně s blízkostí zákazníkům a udržitelností

To je něco, v čem budeme pokračovat s vysokou spolehlivostí a kvalitou, kterou se od nás naši zákazníci naučili očekávat. Zachováme všechny dobré věci, které zákazníci, servisní partneři a zaměstnanci na DACHSERU oceňují. Zároveň budeme zvyšovat naši agilitu a budeme aktivně čelit klíčovým výzvám následující dekády: digitalizaci současně s blízkostí zákazníkům, udržitelnosti a nedostatku kvalifikovaného personálu.

Na této cestě bude naším kompasem mise společnosti DACHSER: chceme pokračovat v rozvoji DACHSERU tak, aby se stal nejintegrovanějším logistickým providerem na světě, a optimalizovat prostřednictvím našich služeb logistickou bilanci našich zákazníků.

Těšíme se na cestu, která je před námi, a máme velký zájem na tom ji s vámi sdílet 

Kontakt Lenka Demlova