Kariéra Mediaroom

Evropská logistika na nejvyšší úrovni

Naše standardizované produkty pokrývají různé potřeby našich zákazníků ve vnitrostátní a evropské přepravě. Nabízíme celoevropské standardy v logistice a úplnou transparentnost celého procesu přepravy. Komplexní, homogenní, s pokrytím všech regionů - evropská síť společnosti DACHSER je zcela unikátní.

entargo - naše řada produktů pro přepravu v Evropě

entargo znamená jednotné portfolio služeb, které nabízí konzistentně vysokou kvalitu přepravy v celé Evropě – jak ve vnitrostátním měřítku, tak mezinárodně. Čtyři standardizované produktové řady - targospeed, targofix, targoflex a targo on-site - zaručují splnění přesných požadavků zákazníků, pokud jde o dobu přepravy a časové rozmezí doručení, a to jak pro zásilky B2B, tak B2C.

V těchto zemích nabízíme služby entargo a classicline.
V těchto zemích nabízíme služby entargo a classicline.

Vaše výhody s produkty entargo

 • ​Logistické procesy přizpůsobené na míru příjemcům B2B a B2C zásilek
 • Spolehlivé doručení z různých distribučních kanálů
 • Jednotné standardy ve všech zemích
 • Komplexní portfolio produktů ve všech zemích
 • Jednoduché sledování zásilek prostřednictvím aplikace productpilot
 • Proaktivní sledování zásilky prostřednictvím nástroje ActiveReport
 • Nepřetržité sledování
 • Standardizované řízení kvality
 • Jednotné standardy pro procesy a služby v celé síti zaručují vysokou kvalitu přepravy
 • Individuálně přizpůsobené řízení online objednávek
 • Kvalita je zaručena prostřednictvím automatizace a transparentnosti v souladu se standardizovanými směrnicemi
 • Vysoká flexibilita pro specifické zásilky

Produkty entargo v detailu

targospeed

targospeed: S produktem targospeed je zboží přepravováno po Evropě s pevnou dobou přepravy v závislosti na vzdálenosti. Tato optimalizovaná doba přepravy platí pro všechny evropské země v síti DACHSER European Logistics.

targospeed 10 a targospeed 12: S produkty targospeed 10 a targospeed 12 můžete ještě více urychlit doručení vašich zásilek. Zásilka bude doručena příjemci do 10:00 nebo 12:00 hodin. targospeed 10 a targospeed 12 jsou dostupné pouze ve vybraných zemích.

targospeed plus: Nabízí dobu přepravy 24 hodin. Tyto zásilky jsou zajišťovány individuálně podle vašeho požadavku.

targofix

Produkt s pevným datem doručení: Datum doručení, kdy mají být zásilky dodány příjemci, určíte vy. Váš zákazník může optimalizovat své skladové prostory a přicházející zboží. Podobně jako s produktem targospeed můžete volit mezi variantou targofix 10 a targofix 12 pro doručení příjemci do 10:00 nebo 12:00 hodin ve vybraných zemích.

targoflex

Pokud jste časově flexibilní, využijte produkt targoflex: Produkt je ideální pro zásilky, u kterých není rychlost doručení rozhodující nebo nejsou vázané na pevný termín doručení. S produktem targoflex nabízíme spolehlivé integrované přepravní služby za ekonomické sazby, společně se všemi výhodami rodiny produktů entargo.

targo on-site - náš produkt pro poslední míli

S produktem targo on-site nabízíme koncept integrovaných služeb pro B2C zásilky doručované přímo na místo užívání. Produkty targo on-site doplňují naši řadu logistických služeb pro „poslední míli“.

Nabízíme vám

 • Přizpůsobitelné logistické procesy pro B2C zásilky
 • Komplexní pojištění přepravy
 • Koncepty integrovaných služeb individuálně přizpůsobené vašim požadavkům
 • Rozšířené integrované služby pro doručení B2C zásilek přímo na místo užívání
 • Flexibilní, spolehlivá logistická řešení s přidanou hodnotou

Produkty targo on-site v detailu

targo on-site (B2C)

Doručení až k vašim dveřím po předchozí dohodě: Doručení B2C zásilek jedním pracovníkem probíhá v ranních či odpoledních hodinách.

targo on-site plus (B2C)

Produkt vhodný pro doručení na soukromou adresu: Na základě předchozí dohody lze zásilku kusového zboží dodat zákazníkovi domů ve večerních hodinách nebo v sobotu, a to jedním pracovníkem. Na vyžádání zajistíme likvidaci přepravního obalu.

targo on-site fix (B2C)

Příjemci si mohou na prodejním místě domluvit pevné datum doručení zásilky od pondělí do pátku. Před doručením mají příjemci také možnost zvolit si časový úsek v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Pokud není vybrán žádný časový interval, doručíme zásilku během dohodnutého data doručení. Nejbližší termín doručení je často možný do 24 hodin.

Tím je zajištěno, že příjemce bude přítomen převzetí zboží při jeho doručení. A vy navíc získáte výhodu lepšího plánování doručení.

Doručení se provádí k obrubníku příjemce s manipulací 1 člověka.

classicline - standardizované přepravní služby pro země mimo Evropu

Pro vzdálené trhy nabízí společnost DACHSER spolehlivé a bezpečné řešení přepravy s produkty classicline, které nabízejí jasně definované procesy a postupy, na které se můžete vždy spolehnout. Vaši přepravu řídíte prostřednictvím denních nebo týdenních pravidelných spojů. Stanovené časy odjezdů vám umožní plánovat předem. Rychlý přehled nabídky našich služeb získáte prostřednictvím naší služby productpilot.

directload - přizpůsobené řešení pro vaše dokládky nebo celovozové zásilky

Potřebujete nákladní prostor pro dokládku nebo celovozový náklad nebo potřebujete přepravit několik zásilek v rámci jedné ucelené objednávky? Služba directload vám nabízí tu správnou míru flexibility a péči o zákazníka. Naše řešení přepravy pro jednotlivé nebo náročné logistické úkoly umožňují nabízet přizpůsobená řešení. Naši charteroví odborníci naleznou kapacity, které splní vaše požadavky: jednorázově nebo pravidelně.

Vaše brána do Francie

Zde najdete všechny informace o našich spojeních z České republiky do Francie.

Product Pilot

Naše služba Product Pilot určuje, kdy produkt dorazí na určité místo v Evropě.

Incoterms

V souboru v příloze naleznete přehled pravidel Incoterms 2020 (bez právních garancí) pro usnadnění vaší každodenní práce.

Stáhnout