DACHSER založil joint venture v Japonsku

Mezinárodní logistický provider DACHSER uzavřel dohodu o joint venture s japonskou logistickou společnosti Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd. Společnost DACHSER Japan K.K. otevře svoji první pobočku v Tokiu na konci roku 2023.

DACHSER uzavřel dohodu o joint venture s japonskou logistickou společnosti Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd.
DACHSER uzavřel dohodu o joint venture s japonskou logistickou společnosti Nishi-Nippon Railroad Co., Ltd.

Japonská pobočka bude jako součást globální sítě společnosti DACHSER nabízet letecké a námořní přepravy a bude napojena na hustou síť pozemních přeprav společnosti v Evropě.  Yves Larquemin, Managing Director DACHSER Jižní Korea převezme i další, novou roli a bude stát v čele DACHSER Japonsko.

Jsme velmi rádi, že jsme učinili další krok v našem vývoji na japonském trhu.

Edoardo Podestà, COO DACHSER Air & Sea Logistics

„Zákazníci v Japonsku i po celém světě hledající spolehlivé a odolné služby „door-to-door“ budou profitovat z logistického know-how společnosti DACHSER, její komplexní globální sítě a pokročilých digitálních informačních systémů,“ uvedl Edoardo Podestà, COO DACHSER Air & Sea Logistics.

Hluboké znalosti o různých průmyslových sektorech na globální úrovni

„Japonsko je třetí největší ekonomikou a klíčovým hráčem v oblasti automotive a elektronického průmyslu. Skýtá také enormní obchodní potenciál pro farmaceutické a medicínské produkty. Kombinace specifických znalostí o jednotlivých sektorech a našich globálně propojených služeb nám umožňuje nabízet našim zákazníkům logistiku, která přináší přidanou hodnotu,“ řekl Yves Larquemin, budoucí Managing Director DACHSER Japan a DACHSER Jižní Korea.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova