Obecná opatření v souvislosti s tématem Covid-19

Poté, co mnoho zemí zavedlo omezení veřejného života a některé uzavřely své hranice (v současné době pro osobní dopravu), jsme v důsledku současné koronavirové situace konfrontováni s řadou náročných výzev. Z důvodu opatření, která mají zabránit šíření viru, čelí DACHSER omezením doručování v některých regionech nebo některým příjemcům (např. gastronomie a maloobchod s výjimkou základního zboží). Jsme proto závislí na součinnosti s našimi zákazníky.

Chtěli bychom požádat naše zákazníky, aby nám k přepravě předávali pouze ty zásilky, u kterých je zaručeno, že zboží bude příjemcem převzato. Pokud nemůžeme doručit zásilky z důvodu omezení v cílové oblasti nebo uzavření podniku, vrátíme již přijaté zásilky odesílateli za poplatek v co nejkratší době. Další zásilky do těchto oblastí nebo ke konečným příjemcům již nebudou přijaty. Tímto opatřením se snažíme zabránit možným rizikům a časovým ztrátám v zájmu všech.

V případě potřeby samozřejmě nabízíme i individuální možnosti dočasného skladování v kontraktní logistice. Pro rezervaci skladovacích kapacit bychom chtěli požádat naše zákazníky, aby nás kontaktovali. Litujeme nepříjemností, které to může způsobit, ale považujeme za naši povinnost poukázat na všechny možné scénáře.

Naše týmy po celém světě zůstávají s našimi zákazníky v kontaktu. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na svou kontaktní osobu v příslušné pobočce společnosti DACHSER,  projednat konkrétní situaci a přijmout další opatření pro vaše zásilky.

Všechny zprávy o aktuální situaci naleznete i nadále na našich webových stránkách.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova