Kariéra Mediaroom

Letecká přeprava - létejte vysoko s DACHSER Air & Sea Logistics

Při manipulaci s vašimi leteckými zásilkami využíváme mnohaleté zkušenosti s řízením globálních dodavatelských řetězců a procesů pro dosažení efektivních výsledků. Divize DACHSER Air & Sea Logistics nabízí přímé a charterové služby a také služby pro dokládky i celokontejnerové zásilky, případně expresní a kurýrní služby. Máme pobočky pro zajištění celosvětové letecké nákladní přepravy umístěné ve strategicky vybraných lokalitách, což nám umožňuje nabízet efektivní přepravní služby. Součástí naší strategie preferovaného přepravce je spolupráce výhradně se spolehlivými leteckými společnostmi, které splňují naše vysoké nároky na kvalitu.

Můžete tak těžit z našich přímých kontaktů s předními leteckými společnostmi a letišti, stejně jako z vysoké frekvence odletů s pevnými nákladovými kapacitami ve strategicky rozmístěných pobočkách pro celosvětovou leteckou nákladní přepravu.

Naše služby letecké nákladní přepravy jsou dostupné jako konsolidované služby.

Kvalita a bezpečnost leteckých nákladních zásilek

Nabízíme maximální bezpečnost procesu na všech úrovních dodavatelského řetězce, a to prostřednictvím jasně definovaných procesů, spolehlivě dodržované doby přepravy a kapacit. Všechny zásilky jsou realizovány na základě našich vysokých standardů kvality a bezpečnosti. Pro individuální projednání jsou v dané lokalitě vždy k dispozici kontaktní osoby. Díky Track & Trace můžete monitorovat průběh celého logistického řetězce prostřednictvím aplikace shipmentcontrol.

Služby letecké přepravy

  • Úplná transparentnost v celém logistickém řetězci    
  • Přeprava průmyslového a spotřebního zboží   
  • Od expresních a kurýrních služeb až po částečné a celonákladové charterové přepravy   
  • Poradenství ohledně balení, vybavení a dokumentace   
  • Realizace veškeré přepravy před i po letu   
  • Služby door-to-door zajištěné našimi zaměstnanci    
  • Nákupní logistika a koordinace ad-hoc zásilek   
  • Kurýrní služby na palubě   
  • Kompetence a poradenství v oblasti bezpečnostních předpisů   
  • Poradenství v oblasti cel a celního odbavení

Možnost rezervace letů s nižšími emisemi skleníkových plynů

V rámci strategie pro ochranu klimatu společnosti DACHSER mohou zákazníci letecké nákladní dopravy využít možnost rezervace letů nazvané „Udržitelné palivo“. Přimícháním udržitelného leteckého paliva (Sustainable Aviation Fuel – SAF) tak mohou být letecké zásilky přepravovány s o 30 procent nižšími emisemi skleníkových plynů. Služba je poskytována za příplatek na všech leteckých trasách po celém světě. DACHSER na požádání vyhotoví výkaz emisí jako doklad o nákupu biopaliva pro započtení snížení emisí skleníkových plynů do vlastní uhlíkové stopy a v následujícím roce bude vystaven certifikát s uvedením ušetřených emisí, počtem litrů SAF, rokem spotřeby a přesnou surovinovou základnou SAF.

Control-Tower: Naše osobní řízení letecké přepravy vašeho zboží

V naší řídicí věži (Control-Tower) se nachází zákaznický servis, který je vyhrazen pro vaši společnost a přebírá veškerou koordinaci a kontrolu nad pohybem vaší letecké zásilky.

Propojení sítě umožňuje inovace a kvalitu

Dokonalost v logistice díky silným partnerstvím. Společně s deseti dalšími předními logistickými společnostmi je DACHSER členem globálního partnerského programu Lufthansa Cargo. Tento program usnadňuje odbornou výměnu informací na nejvyšší úrovni - vytváří optimální podmínky pro inovace a dosažení udržitelného, vzájemného růstu. To je rovněž podpořeno naším členstvím v organizaci World Air Cargo Organization (WACO). Tato celosvětová aliance přepravních společností sdružuje výhradně partnery, kteří patří mezi leadery na lokálních trzích.

Incoterms

V souboru v příloze naleznete přehled pravidel Incoterms 2020 (bez právních garancí) pro usnadnění vaší každodenní práce.

Stáhnout