Kariéra Mediaroom

Námořní přeprava - klidná plavba s DACHSER Air & Sea Logistics

Jako partner pro mezikontinentální námořní přepravu nabízí divize DACHSER Air & Sea Logistics širokou škálu produktů a služeb, které jsou zaměřeny na globální nákupní logistiku a distribuci napříč všemi průmyslovými obory. Kromě toho naše speciální, oborová řešení nabízejí individuálně přizpůsobené služby v rámci celého dodavatelského řetězce.

Globální síť pro efektivní námořní přepravu

Naše globální síť vám umožňuje dostat se k zákazníkům, ať se nacházejí kdekoliv. Organizujeme veškerou přepravu vašeho námořního nákladu před i po plavbě a zaručujeme maximální efektivitu a úsporu v každé fázi přepravy. Toho dosahujeme především pomocí standardizovaných služeb a vysoké úrovně dostupnosti, díky vysokým frekvencím a kapacitám. Naši partneři jsou vybíráni na základě přísné kontroly kvality, která je součástí naší strategie globálního preferovaného přepravce. Můžete se spolehnout, že společnost DACHSER vám nabídne stabilně vysokou kvalitu služeb na všech úrovních.

Služby námořní přepravy

  • Speciální a oborová řešení
  • Přísná kritéria kvality při výběru námořních přepravců
  • Vysoká frekvence doručování díky vysoké frekvenci spojení a kapacitám
  • Stálá kontaktní osoba v dané lokalitě  
  • Komplexní logistická řešení, včetně celního odbavení a skladování

Celokontejnerová přeprava (FCL) nebo námořní sběrná služba (LCL): S námi je všechno možné

Přeprava vašeho zboží probíhá pomocí námořní sběrné služby (LCL) nebo celokontejnerové přepravy (FCL). Máme pobočky pro zajištění celosvětové námořní nákladní přepravy umístěné ve strategicky vybraných lokalitách, což nám umožňuje nabízet efektivní a účinné přepravní služby.

Naše služby zahrnují odjezdy každý týden, vyzvednutí a doručení prostřednictvím sítě DACHSER European Logistics, stejně jako organizaci přepravy zásilek do všech cílových destinací. Můžete rovněž těžit z naší komplexní sítě skladových prostor s mnoha službami s přidanou hodnotou.

Vždy online s DACHSER IT

Naše online aplikace pro kontrolu zásilek shipmentcontrol vám průběžně poskytuje informace o procesu námořní přepravy vaší zásilky prostřednictvím Track & Trace - jak na úrovni distribuční logistiky (shipmentcontrol send), tak i na úrovni nákupní logistiky (shipmentcontrol collect).

Incoterms

V souboru v příloze naleznete přehled pravidel Incoterms 2020 (bez právních garancí) pro usnadnění vaší každodenní práce.

Stáhnout

Další informace k tématu

Služby LCL
Více