DACHSER Czech Republic posiluje nabídku sběrné služby do Francie

Česká republika je tradičním obchodním partnerem Francie a mezi zeměmi, se kterými Česká republika nesousedí, zaujímá v exportu první příčku. Dachser Czech Republic nabízí šest denních spojení sběrné služby pro zásilky do Francie, nově se mezi ně řadí i platforma ve Freiburgu, která obsluhuje severní a východní francouzské regiony.

Hustá spolehlivá logistická síť pozemních přeprav se 66 pobočkami po celé Francii je zárukou spolehlivého doručení zásilek v časovém rozmezí tří až čtyř dnů podle zvoleného doručovacího produktu a cílové destinace. Denní odjezdy pak umožňují distribuci i menších objemů zboží s častější frekvencí.

Know-how a úzká spolupráce českých a francouzských specialistů společnosti Dachser umí čelit typickým regionálním výzvám ve Francii, jako jsou omezení pro vjezdy do center velkých měst, státní svátky či jiné nenadálé výzvy (nepříznivé počasí, stávky a podobně) a nabízí svým zákazníkům vysokou kvalitu doručování. K dispozici jsou i zákaznicky orientovaná oborová řešení pro zásilky s nebezpečným zbožím či specifické zásilky pro DIY segment.

Česká republika je v Dachser síti napojená mimo jiné i na Eurohub v Clermont Ferrand, který se vyznačuje strategickou polohou ve Francouzském středohoří, na spojnici Francie a střední Evropy. Eurohub  Clermont Ferrand představuje jeden ze tří strategických uzlů celé logistické sítě společnosti Dachser. Nová linka do německého Freiburgu s každodenním odjezdem toto spojení výhodně doplňuje a představuje benefit pro zboží mířící do destinací od Štrasburku až po Dijon. V sezónní špičce se zřizuje linka s denními odjezdy do Paříže.

Pro transparentní řízení a přehled o celém dodavatelském řetězci nejen do Francie slouží Dachser online aplikace eLogistics, která disponuje řadou intuitivních nástrojů od stanovení nákladů za přepravu, přes zadávání objednávek až po sledování zásilek v reálném čase a dalších.

Kontaktujte nás a využijte našich rozsáhlých zkušeností: Jan Polter, Sales Manager EL Czech Republic, e-mail: jan.polter@dachser.com

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova