DACHSER organizuje speciální charterové lety do Číny

V reakci na omezenou kapacitu v letecké přepravě způsobenou šířením COVID-19 vypracoval DACHSER Air & Sea Logistics nouzový plán pro charterové lety. Jeho zákazníci mohou od nynějška pro své přepravy využít spolehlivou prémiovou leteckou službu z Frankfurtu do Číny.

První z plánovaných charterových letů do Šanghaje, které organizovala společnost DACHSER, proběhl úspěšně.

V důsledku koronavirové nákazy přerušilo mnoho leteckých společností své letecké spojení do Číny, což vede k omezeným kapacitám na trhu. Proto tým DACHSER Global Management Air organizuje vlastní charterové lety do Číny. První z několika plánovaných charterových letů do Šanghaje proběhl úspěšně. Při tomto letu přepravoval DACHSER zdravotnický materiál.

Pravidelná prémiová letecká přeprava do Asie

Poskytovatel logistických služeb nabízí svým zákazníkům pravidelné a prémiové letecké služby mezi Čínou a zbytkem světa. Do konce března se plánují další lety z Frankfurtu, zvažují se další možnosti letů z Evropy, USA a Latinské Ameriky. „Díky tomuto specializovanému řešení můžeme našim zákazníkům nabídnout spolehlivé přepravní kapacity do Číny a reagovat tak na omezení spojená s novým typem koronavirové nákazy,“ říká Timo Stroh, Head of Global Air Freight společnosti DACHSER.

Pro více informací kontaktujte prosím regionální pobočku DACHSER Air & Sea Logistics v Praze: dachser.prague-asl@dachser.com.

DACHSER celosvětově
Kontaktujte nás
Kontakt Lenka Demlova