DACHSER nabízí volné skladové prostory v Týništi nad Orlicí

Hledáte volné skladové prostory a spolehlivého logistického partnera? DACHSER Czech Republic nabízí volné skladovací kapacity v nových prostorách v Týništi nad Orlicí nedaleko Hradce Králové.

Jako spolehlivý logistický partner optimalizujeme celý logistický proces vaší společnosti a nabízíme vám vysokou úroveň kvality a funkčnosti. Základem je naše mezinárodní přepravní a skladová síť a široká nabídka flexibilních služeb s přidanou hodnotou. Naše moderní IT systémy zajišťují efektivní interakci.

Vyvíjíme skladové koncepty, které lze individuálně přizpůsobit vašim konkrétním průmyslovým potřebám, a nakládáme s vašimi produkty v souladu s právními předpisy.

Jsme tu pro vás na nejdůležitějších nákupních i prodejních trzích. Využijte jedinečné know-how našich odborníků, naše komplexní portfolio služeb a získejte spolehlivé logistické řešení.

Od 1. 9. 2022 nabízíme logistické služby v nových prostorách společnosti DACHSER v Týništi nad Orlicí. Jedná se o služby skladování, skladový management, správu položek, inventury, projektové poradenství a širokou nabídku služeb s přidanou hodnotou. Dále nabízíme kompletní distribuční logistiku. Nové prostory jsou koncipované jako multi-user sklad o velikosti 8 000 m2. K dispozici je až 10 000 volných paletových míst.

Kontaktujte nás a využijte našich rozsáhlých zkušeností: Tomáš Sedláček, tel. +420 774 099 579, tomas.sedlacek@dachser.com.

Kontakt Lenka Demlova